Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hónapos fiamra már csak...

27 hónapos fiamra már csak alváskor kell pelenka, szeptemberben megy a bölcsibe, a gondozónénik ugye ezt figyelembe veszik, és ők sem fognak rá pelenkát adni? Hallottam már olyat, hogy teljesen visszaesett a gyerek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk meg pont azt mondták,h ha már elkezdtük a szobatisztaságra szoktatást,ne adjunk rá pelenkát a bölcsibe se,majd ők figyelik,és tényleg figyelték.Így 2 hét alatt szobatiszta lett.Beszéld meg velük.
2010. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, sőt, örülni is fognak neki. Legalább is nálunk így volt, nyári szünet után már úgy vittem idén az addig pelenkás fiamat, hogy mondtam, nem adok rá pelust, csak alváshoz, néha történnek balesetek, de az esetek többségében szól. Az elmúlt héten egyetlen pisis ruhát sem kellett hazahoznom a bölcsiből, nagyon örültek, hogy egy gyerekkel kevesebbet kell pelenkázni.


Amúgy sem adnának rá pelenkát, ha te nem viszel be neki, mert minden gyereknek van saját pelusa.

2010. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!