Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy marad meg a gyereketek...

Hogy marad meg a gyereketek bekötve az autòsülèsben?

Figyelt kérdés
1,5 èves a lànyom ès sehogy sem lehet bekötni az ülèsbe? Bàrmivel pròbàlom lekötni. Alapbòl nagyon aktìv. 2,5 òràs ùt előtt àllunk ès fogalmam sincs hogy oldom meg.
2021. ápr. 17. 14:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem valoszinu, hogy ez a baj, dr nem kizárt. Az en kislanyom 1,5 eves mult mikor uj ulese lett, egy ideig jo volt aztan bekotni meg be tudtuk,elaludt de orditva ebredt. Es onnantol kezdve mindegy volt,hogy 2 ora ut van hatra vagy 10 perc, orditott. Nehany honapig ez volt, de igyekeztunk nem sokat autózni. Aztan 2 eves lett, mar jobban tudott kommunikalni es mikor kotottuk be, elkezdett sirni az autoban, közben mondta, hogy au au, es ekkor kerdeztem mindig, hogy mi baj, mutatott a pelusara. Godnolhatod nem ertettem. Aztan elvittem orvoshoz es kiderult, hogy van egy ciszta a gerince alján es amiatt fájhat neki. De ezzel nem tudtak semmit kezdeni, csak azt mondtak, hogy fel ev mulva vigyuk vissza, hogy megnezzek, felszivodott-e vagy rosszabb. Szoval nem viccelek, majdnem 3 honapog nem utaztunk sehova autoval, mert annyira sirt a gyerek.
2021. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagyon van választása, ha ordít, ordít. Azért az autót nem fogjuk eladni...
2021. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem leheg hogy rosszul van az utazastol, szedul?
2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"lehet
2021. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem is kényelmetlen neki

Háttal utazik még?


Nem lehet, hogy hányingere van?

Sok gyereknek ekkor alakul ki az, ami miatt nem birják..

2021. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szeret utazni, vagy az üléssel van problémája. Próbáljátok meg az alvás idejére időzíteni az utazást, ha ez lehetséges. Mi így szoktuk, elindítjuk a kedvenc zenéjét és pár perc múlva alszik.
2021. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!