Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkorotokban volt valami...

Gyerekkorotokban volt valami vicces dolog, amiben hittetek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,pl.hogy a barátnőm kiskorában azt hitte, hogy ha a kezével távcsövet formál a szeme elé, akkor nagyobban látja a dolgokat:D

2021. ápr. 25. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer azt hittem egy “baratnomrol” (szuleim baratainak a gyereke volt, neha logtunk egyutt), hogy az idegenek kuldtek, es valojaban valami foldonkivuli nagykovet, szoval probaltam nala bevagodni, hatha beavat.

Nem tudom hany eves voltam, de meg boven kisgyerek, csak apa miatt rengeteg scifit neztem en is😂

2021. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Volt pár. Pl.tudtam, hogy nem így van, de néha gondoltam arra, mi lenne, ha kiderülne, hogy mindannyian egy óriás álma vagyunk.😂 Szóval, az emberek, meg mindaz, amit látok (beleértve magamat is), valójában nem létezik,csak egy álom.
2021. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem,a férfiak nem kakálnak.

Meg azt,hogy a kànikula az a nagyon hideget jelenti mert hasonlít a mikulás szóhoz.

2021. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pályaudvar mellett volt egy órás, és ki is volt írva nagy betűkkel. Én mindig meg akartam nézni, hogy milyen az az óriás, aki itt lakik? Többször mondtam is anyukámnak, hogy menjünk be, de nem hallgatott rám, hogy semmi dolgunk ott. Aztán a férjem is ugyanezt mesélte, hogy ő is mindig azt hitte, hogy valami óriás lakik ott, meg ha jól tudom van erről valami gyerekvers is. Úgy látszik, ezt a gyerekek gyakran félrenézik.
2021. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy a rádióban van egy iszonyú hosszú dallista, amiknek a lejátszásával kb. egy év alatt érnek végig, mert egyszer hallottam egy számot, amit ugyanazon a rádión nagyon régen hallottam.
2021. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az uszodában elhitették velünk, hogy a víz alatt a nagy (lefolyó)rács azért van, hogy a cápák ne egyenek meg.

Utáltam az 1-es pályán úszni, mert ott volt és féltem, hogy kiszabadul a cápa.

2021. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen elhaladtunk egy Ördöglyuk nevű barlang mellett. Meggyőződésem volt, hogy ott lakik az Ördög és én majd meglátogatom és teázni fogunk, miközben beszélgetünk.
2021. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szentül hittem, hogyha a kezemet sokáig az orromon tartom, akkor hozzá fog nőni:D ezért nem mertem piszkálni az orrom.

Ezen kívül úgy tudtam, hogy az alul öltözött nénik akik az út szélén várakoznak/sétálgatnak, ők épp egy futóversenyre igyekeznek :D

2021. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A víz, gáz, villany ingyen van, mert az "jön a falból".
2021. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A pincénkben "lakó" popsicsavaró szörnytől féltünk az unokatesómmal. Mi adtuk neki a nevet. A pince padlóján volt egy óriási spirálvonalhoz hasonló kör (az aljzat hibája volt, így felnőtt fejjel már tudom)☺️, úgy gondoltuk, az a nyílása.

Valamint mindig attól féltem, hogy éjjel a légy berepül a fülembe, állandóan takargattam a hajammal a fülemet.

Féltem a vámpíroktól, nem mertem oldalra fordított fejjel elaludni, mert akkor a vámpírok könnyebben hozzáférhetnek a nyakamhoz, hogy megharapjanak.

2021. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!