Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányotok tud...

Másfél éves kislányotok tud már játszani játékbabával? Mit csinál vele? Kicsi lenne egy 30 cm-es baba másfél évesnek? Olyat érdemes venni, aminek mozgatható karja, lába?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia


Az én lányom 1,5 éves.

2 babája van.

Az egyiknek nem mozgathatóak a testrészei és nem öltöztethető.


A másik öltöztetheto és kivehető a karja, lába, amit rendszeresen kivesz, de visszarakni nem tudja.


Igy inkább olyan javaslok, aminek a végtagjai mozgathatóak, de nem kivehető ek.


Egyebkent szeret vele játszani.

Ha belefér, akkor olyan vegyél amihez van kis babakocsi.

Kislányom azzal tologatja, ad neki inni, enni, leveszi a ruháját, pelust akar ráadni, simogatja, szeretgeti.


Szóval sztem jó ajándék :)

2021. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Azért az mellett se menjünk, el, hogy a TUD és az AKAR közt elég sok különbség lehet.

Szóval drága babát ne vegyél, mert nem biztos, hogy (akár pár év múlva is) játszik vele majd.

2021. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, csak sajna ez minden játéknál így van ebben a korba már....
2021. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom nagyon szereti a babáját, másfél évesen kapta, normál 45 centis baba, régebben adott ki hangot, de az tönkrement, már 4 éves lesz, de játszik vele, szerintem az egyik legjobb ajándék, ha szereti a babákat.
2021. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 2 babát vettünk.Az első babát az asztalra csapta és tolta mint az autót és berregett hozzá.A másodikat 2 évesen kapta azt nagyon ritkán beleteszi a babakocsiba és tologatja, de ő inkább autózik.Nem nagyon szeret babázni.
2021. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megszuletett kapott egy Emily chicco babát ami a kisagyaban van azóta is. Nem nagyon játszik vele, neha megsimogatja.

Auchanból vettünk 1-2 hónapja egy babát (499 Ft), kb.15cm, a teste puha plüss, a feje meg játékbaba fej. Pizsamában van, a sapkáját le lehet venni, s természetesen vissza is lehet rakni.

Azt a babát mindenhová viszi, nem alszik el nélküle, kocsiba is be kell tennünk ha megyünk valahová.

Most 15 hónapos.

Szóval szerintem bőven elég egy alap darab, majd a komolyabb babák később lesznek erdekesek. Szerintem 3 ev korul, de jovobe nem latok.:)

2021. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elèg egy mezei, semmi extra baba. Most 1,5 èves a lànyom, popsit torol nekik, eteti, altatja, szoptatja ( :D), babakocsiba teszi, mondja neki hogy ülj ès feküdj. De vannak napok, amikor rà sem nèz.
2021. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én másfél évesem próbálja fésülni, itatja, levetkôzteti. Felöltöztetni nem tudja. Hurcolja ide-oda (a hajánál fogva).

Olyat vegyél, ami bírja a kicsit durva bánásmódot :).

2021. ápr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 1,5 éves, egy kb. 20 centis rongybabája van babaággyal. Minden nap hajánál fogva kiemeli a babaágyából, végigrángatja a padlón, leülteti ide-oda, eteti, letakarja, elrakja, megtalálja. Ha kérem megöleli vagy puszit ad neki vagy megmutatja hol van a szeme, szája, stb. A végtagjaival nem játszik, mindig a hajánál fogva tartja.

Szerintem jó ajándék volt, érdemes venni.

2021. ápr. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!