Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet cipőhöz szoktatni...

Hogyan lehet cipőhöz szoktatni a gyereket?Már harmadik féle cipőt vettük neki,de egyszerűen ordít benne!Nem tűri meg a lábán.17 hónapos lesz.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 17:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Én is fehét vagyok mint a hó mégis zokniban meg mezítláb babakocsiztattam a fiam (télen vastag talpas overál). Minek erőltettem volna rá cipőt mikor funkciója nincs. Mert az menci? Csinike? Leginkább teljesen felesleges. Főleg ha a gyerek ellenkezik
2021. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#8#10 es!Köszönöm a segítséget!T3len olyan overál volt rajta,ami lábfejes,vagy hogy mondják,illetve vettünk neki bundás láb belit a h&m- ben.Azt megtűri a lábán.Vettünk neki sport cipőt,kis könnyű kényelmes cipőt,ami tépőzáras és vettünk gyögyszertárban salus cipőt.Egyik srm jó neki.Ő is játszik velük,próbálja felhúzni,viszont ha rá adom ordít.Ha fogjuk a kezét,nagyon szépen megy és épp ezért probléma,hogy nem akar cipőt felvenni,mert mindenhol sétálni akar!Köszönöm a válaszokat,akkor várunk,mást nem tehetünk!
2021. máj. 1. 11:24
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Vezetgetni sem szabad amúgy de mind1🤦🤦 Gyógycipő is minek? 🤦🤦

Kérlek! Könyörgöm!! Kérd már ki egy normális szakemberek (nem ezer éves védőnő meg gyerekorvos hanem pl ortopédus) véleményét mielőtt baromságokat csinálsz. Ha már nekünk nem hiszel

2021. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég, a Salus szupinált! Szupinált cipő nem adunk a gyerekre, ha nincs baja! És honnan tudnád, hogy baja van, ha még el se indult?

A vezetgetés pedig KÉSLELTETI az önálló elindulást!

2021. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát én zokniban vittem, semmi baja nem lett.
2021. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

13

14

Inkább meg se szolaltatok volna!Nem hiszem hogy egy 17 honaposnak baja lesz attol hogy fogjuk a kezét.Ő akar menni okos tojás.🤦

2021. máj. 1. 22:13
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Érdemes elolvasnod.

[link]

2021. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszed, de rosszul hiszed és nem értesz hozzá.

Sajnos a te gyereked, úgy cseszed az életét, ahogy akarod. ;)

2021. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ekkora baromságot honnan vesztek,de tényleg?Minden gyerek szeret úgy menni,hogy fogjuk a kezét.Mégegyszer leírom!NEM MI ERŐLTETJUK,HANEM Ő AKAR MENNI!NEM 8 HONAPOS GYEREKRŐL VAN SZÓ,HANEM 17 HÓNAPOSTOL.Hát batomi nagy kárt teszek benne,tényleg.A fiam is mindig sétálni akart és nem tudott menni.El is indult 14 honaposan.Amugy a lányom meg tegnap elindult.Ami a cipőtt illeti,védőnőnek mutattam,azt mondta ez a legjobb.Tévedés,hogy csak akkor lehet ilyen cipőt ráadni ha baj van,mivel ez tartja a bokáját stb.Szerrtem,hogy itt mindenki orvos,meg védőnő.A kérdésem a cipőre irányult,de mivel értelmes válasz nem jott,nem kell írni már senkinek semmit,mert nem érdekel!
2021. máj. 5. 07:46
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő nem kompetens ebben, ellenben az ortopéd orvossal, aki nekem meg azt mondta, hogy szupináltat csakis akkor, ha indokolt. Amúgy a puhatalpúakat meg füvön. De ott inkább mezítláb, betonra, bentre és kemény talajra pedig olyan, ami fogja a bokáját és tartja a lábát, nem baj, ha keményebb a talpa. Gondolom ő azért csak ért hozzá.
2021. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!