Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kisfiam mostanában...

22 hónapos kisfiam mostanában sírni kezd, ha szólok, hogy indulunk ki pl udvarra, boltba, játszóra, bárhova. Aztán ahogy kiérünk az ajtón, már semmi baj nincs. Ez már a dackorszak lehet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy az öltözéssel járó macera miatt?
2021. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert ha meleg van és csak ki kell sétálni, akkor is sír. Meg öltözködésnél segít is, csak közben sírdogál 🤷‍♀️
2021. máj. 15. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is ezt csinálta kb ennyi idősen. Sőt, nem csak sírt, hisztizett, nem is akárhogy. Az öltözést utálta, amikor már rajta volt és kiértünk, semmi baja nem volt. Mondjuk abban az időszakban nem mindennap tudtam kivinni, mert terhes voltam a kistesóval, amit nehezen viseltem és rossz idők voltak. Az is közrejátszhatott, hogy elszokott a mindennapi kimeneteltől, mert előtte, amikor napi szinten jártunk ki, nem volt ilyen probléma. De természetesen a dackorszaknak is lehetett köze hozzá.
2021. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is, ha nem is sír, de elszalad nem jön, de ugyan ez amikor meg bemegyünk, ilyen koeszak. Evésnél is mondja nem eszek, ezt úgy, hogy közbe kanalaz.
2021. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!