Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan segíthetek egy gyereksz...

Hogyan segíthetek egy gyerekszínész kislánynak, akit embertelenül hajtanak, magántanuló, korosztályával nem ért szót, folyton versenyekre jár és boldogtalan?

Figyelt kérdés
Tanítónő vagyok, hozzánk jár a kislány, de nem az én osztályomba. Nagyon aggódom érte. Nem normális, amit csinálnak vele. Hogyan segíthetnék?

2021. máj. 24. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy az, aki a kislány miatt nem akar még saját gyereket 2 évig? 😊
2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Honnan tudod, hogy boldogtalan? Nem mindenki èrt szòt a korosztàlyàval. Èn pl. utàltam az iskolàt, nem jöttem ki jòl a többi gyerekkel, versenyre hajtottak, boldogtalan voltam.

A gyerekem magàntanulò, de jòl eljàtszik egy csomò gyerekkel.

Ha a szülő kèrdez, tanàcsot kèr, AKKOR adhatsz neki. Különben szerintem ne szòlj bele. Nem lehet, hogy csak a magàntanulòsàg szùrja a szemed?!

2021. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Iskolapszichológust meg lehet kérdezni, ő mit gondol róla. De ha csak annyi a gond, hogy a korosztályával nem ért szót és nem ér fülig a szája... hát lehet, hogy ilyen típus egyszerűen, koravén.
2021. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!