Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipő, szandál méret? Hogyan...

Cipő, szandál méret? Hogyan válasszak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném, ez kicsit nehezíti a dolgomat.

Megnéztem a kisfiú cipőjét. 30 vagy 31-es kell, gondolom márka/fazon stb. függő.

A baj ott kezdődik, hogy amiket néztem: cipőnél van 19.3 cm bth-al és 21.4 cm-vel. Szandinak meg 20.5 bth-a, de az 34-es…


Hogy is van ez

Melyiknek lehet hinni?

Nekem 36-os a lábam, de cipőből,csizmából,papucsból ugyan az a jó, nem tér el …


2021. jún. 28. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Utalvány. Vagy kérd el egy olyan cipőjét, ami jó rá és ahhoz mérd, DE: így is rizikós próba nélkül. Ha agyereket tudod vinni, az a legjobb. Egyébként nagyon rendes tőled, hogy segítesz.
2021. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom szepen mindenkinek a tanacsokat.

Igazabol nem gondoltam, hogy ilyen “bonyolult”, de igazatok van.

Nekem konnyu dolgom van, mindig jo az adott meret barmelyik fazonbol.


Nem adom fel, de az, hogy a gyereket vigyem magammal nem igazan opcio, utalvanyt meg nem tudnak elhasznalni. Nem szeretnem reszletezni, tobb oka is van.

2021. júl. 1. 07:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!