Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipő, szandál méret? Hogyan...

Cipő, szandál méret? Hogyan válasszak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném, ez kicsit nehezíti a dolgomat.

Megnéztem a kisfiú cipőjét. 30 vagy 31-es kell, gondolom márka/fazon stb. függő.

A baj ott kezdődik, hogy amiket néztem: cipőnél van 19.3 cm bth-al és 21.4 cm-vel. Szandinak meg 20.5 bth-a, de az 34-es…


Hogy is van ez

Melyiknek lehet hinni?

Nekem 36-os a lábam, de cipőből,csizmából,papucsból ugyan az a jó, nem tér el …


2021. jún. 28. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot ne vegyél szandált, bármi mást inkább, nagyon nehéz belőni a méretet és ha kisebbet veszel, nem tudja felvenni, ha nagyobbat, lehet, hogy éppen nem nyáron lesz akkora a lába és megint nem tudja felvenni. Ruhát sokkal egyszerűbb ajándékozni.
2021. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
A mi gyerekeinknek is cipőből, szandálból, papucsból ugyanaz a méret a jó. Valamelyik lábbeli el volt méretezve.
2021. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
szülőktől kérdezd
2021. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék próba nélkül, az tuti. Márkától, fazontól is függ, mekkora a méret a jó. 1-2 szám különbség is lehet köztük. Vagy vegyél mást, vagy beszéld meg a szülővel
2021. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Segíteni szeretnék.

Hátrányos helyzetűek, ruhájuk van, nemrég vittem én is nekik, lábbelire van szükség. Biztosan jó rá, amit hord, csak az állapotuk nagyon rossz, nyári egyáltalán nincs neki.

Amiket fent írtam cm, azokat én mértem boltban, de túl nagy különbségek vannak és próbára sajnos nincs lehetőség.

2021. jún. 28. 11:38
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél nekik ajándék utalványt.
2021. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
akkor is őket kérdezd meg, ők tudják mire van szükségük és milyen méretben
2021. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Azt sem tudod gondolom, hogy magas e a lábfeje vagy esetleg széles.Lányomnak én nem is merek úgy cipőt venni, hogy nincs ott, mert önmagában a méreten kívül még ilyen dolgokra is figyelni kell.Ha mindenképp cipőt szeretnél akkor hívd el magaddal a gyereket.
2021. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Én a saját 2 évesemre nem merek cipőt venni, ha nincs ott 🤷‍♀️


Van olyan cipője, ami 23as és jó, viszont van olyan is, ami 25ös és kicsi... pedig mind a 2 adidas, nem is kínai.


Illetve van amibe a lábfeje bele se megy, így hiába jo, nem.tudom ráadni.


En is azt mondom, vagy vidd el, vagy utalvány.

2021. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Mérd le a rossz cipőt, ha az méretben jó.

De a legbiztosabb nagyobb gyereknél a próba, kisebb gyereknél a láb pontos lemérése: hossz, szélesség, lábfej magasság.

Mindig online veszek próba nélkül az 5 és a 2 évesnek is, eddig egyetlen egyszer választottam rosszat.

2021. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!