Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányom pár napja...

2,5 éves kislányom pár napja teljesen szobatiszta lett, de most alig pisil (napi 2-3), mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elutasította a pelust teljesen, éjjelre is teljesen szobatiszta kb 5 napja. Viszont 3 napja visszatartja a vizeletét. Nem beteg, nem fáj neki, legalábbis nem mondja és nem is látom rajta, hogy fájna neki. Ma reggel már úgy parancsoltam rá, hogy menjen pisilni végre, 13 órán át nem volt vizelete. Ez pszichés lehet vagy vigyem orvoshoz? Inni iszik, reggel tejet kb 1 dl-t, utána napközben vizet.
2021. júl. 6. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, összesen mennyit iszik, pedig az lenne a legfontosabb infó.
2021. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja, már 1 éve, szerintem nem visszatartják, hanem ilyen erős a hólyagjuk. Lányom 1, másfél liter vizet iszik egy nap és 3 deci tejitalt, kétszer pisil, néha háromszor. Azt vettem még észre, hogy, nem tud mindig pisilni, akkor pisil ha már nagyon sok vizelet van.
2021. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem meg a mennyiséget pontosan, mert eddig bőven volt pisis pelenka, meg az első pár napban rendszeresen ment a bilire is. 1 litert nappal, de lehet több is, mert mindig töltök a poharába meg a kedvenc szívószálas kulacsába, ami 5 decis, éjjel pedig kb 2-4 dl vizet iszik meg. Fürdővízzel is szokott játszani mint a kiskacsa, folyton beleiszik (emiatt soha nem használok fürdetőt).
2021. júl. 6. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!