Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek a Bogyó és babóca...

Szerintetek a Bogyó és babóca is agymosás?

Figyelt kérdés
Olvastam erről egy cikket, szivárványos madár, csúszómászók, minden faj együtt keveredik és él stb, ez is egy tipikus propaganda mese. Szerintem van benne valami, előtte erre nem gondoltam. Szerintetek? Neten fent van a hosszú részletes cikk ha valakit érdekel.
2021. júl. 9. 10:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az a cikk lehet az agymosás. Tök normális, hogy egy rovarvilágból merített mesében többféle bogár szerepel együtt, elvégre az erdőben sem szegregálódnak a katicabogarak és a csigák.
2021. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Iszonyatosan gáznak találom ezt a mindenbe belemagyarázást, a szivárvány és egyéb motívumok pejoratív értelemben való feltüntetését csak mert egy mozgalomhoz kapcsolják amivel szerintem eleve semmi gond nincsen. Nem lehetne már inkább leszállni ezekről és elfogadni, hogy ilyen irányba tart a világ a 21. században ahelyett, hogy ezeken pörögnek az emberek? Ez annyira korlátolt egy dolog, nem beszélve arról hogy senkinek semmi haszna nincs ebből a kirekesztő, ítélkező mentalitásból. A kérdésre válaszolva pedig ez egy mese ember, a gyerekeknek a színes és változatos motívumok tetszenek, ez van. Vagy tiltsuk be a szivárványt? Szólj az időjárásnak is…
2021. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Jesszusom, dehogy. Ha csak csigák lennének benne akkor nem lenne az.
2021. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd a cikket, nem találom
2021. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés provokatív, jelentve.


Off, a tököm kivan már, hogy már mindenhol a melegek ellen kampányolnak. 🤮

2021. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak ömlesztett állatos mesék. Egyetértek, nem kell mindenbe belemagyarázni ezt. Csak mese.
2021. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán létezik ilyen cikk?
2021. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem találom annak annak ellenére, hogy nekem is elegem van a "szivárványos propagandából". De ezt csak gyerekeknek szóló mesének látom, amiben nincs propaganda (legalábbis remélem). A gyerekek szeretik a színes dolgokat, meséket (úgy tudom, csak 1-2 részben van amúgyis szivárvány), és sajnos odáig jutottunk, hogy erről a természeti képződményről sokaknak a másság jut eszébe. És amúgy rengeteg olyan mese volt régen és most is, amiben többféle állat volt, van.
2021. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
Az megvan, hogy 2004-ben jelent meg az első könyv? Akkor még sehol nem volt ez a szivárványos baromság.
2021. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a Kufli meg drogos mese. Attól még jó.
2021. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!