Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van-e családi napközi csak...

Van-e családi napközi csak 4órára ? És kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

6hós a kisbabám és nagyon szereti gyerekek között.

Nyilván fizetnék ezért , érdekelne van-e ilyen ?

2-4 órára vinném

Hajdu-Bihar


2021. aug. 7. 17:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Addig legalább eltudnám végezni a hazimunkám és a babának is kikapcsolódás lehetne.

Vmi infó?

2021. aug. 7. 17:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés. Kapsz gyedet a babára? Mert ha igen, akkor azt le kell mondanod, ha családu napközibe adod úgy, hogy közben nem dolgozol.
2021. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt.

Ha fizetek azért a pár oraert könyörgöm, minek mondanám le?


Akkor inkább nem adom ha ilyen herce-hurca pár óra miatt

2021. aug. 7. 17:45
 4/12 A kérdező kommentje:

Kapok gyedet igen.

Passzív gyedet, tehát megszűnt a Csed alatt a munkaviszonyom

2021. aug. 7. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
persze, 6 hósan szeret gyerekek között. fel se fogja. Amúgy meg 1 éves kor alatt nem veszik be családi napközibe se. Ha ennyire idegesít a gyereked fizess neki szittert és küld el őket valamerre.
2021. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos akkor is le kell mondanod a gyedről, ha csak heti 1 órára adod be. Akkor is ha fizetsz nekik, mert már a csana-nek is le kell jelentenie a gyerekeket. Tudom ez nem válasz a kérdésre, de bébiszitter megoldás lehet. Én már végigjártam ezt a kört.
2021. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mindegy hány órában viszed, gyed csak akkor járha bölcsiben) családi napköziben van a gyermek, ha az, aki kapja a gyedet, dolgozik. Keress bébiszittert, vagy mondj le a gyedről.
2021. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

"6hós a kisbabám és nagyon szereti gyerekek között.


Nyilván fizetnék ezért , érdekelne van-e ilyen ?"

Oké, hogy le akarod passzolni, de ez a szöveg nagyon gagyi, egy féléves az anyjával akar lenni, nem más gyerekekkel.

Nálunk a sima és a magánbölcsi is beveszi ha van munkáltatói igazolásod.

2021. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem igaz. A tesóm gyerekeit amikor látja csapkodja a kezét és elvan velük akkor is ha csak körülötte játszanak.

Eddig én se gondoltam de amikor az utcán viszem vagy játszótérre ott is nagyon figyeli a kicsiket és mosolyog nekik.

Nagyon szeretem a babam nagyon izgulok ha a férjem magával viszi anyósomékhoz 1-2 órára is de ez csak nagyon ritkán történik meg.

A lényeg ami neki jó elsősorban.

Magánvállalkozasban gondolkodok max.mert ilyen pici babával max 4oras allast vallalnék

2021. aug. 7. 21:33
 10/12 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott hogy van olyan hogy játszóház.

Oda mennyi idős kortól mehet?

2021. aug. 7. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!