Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mennyibe kerül a...

Nálatok mennyibe kerül a családi napközi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

55ezer 5 napra, kajával.

42ezer 3 napra, kajával.

Épp múlt héten néztem meg az itteni csanát, ez amúgy egy Pest melletti kisvárosban van.

Bp-en 60-80ezer között van egy hét, és vicc, mert valahol nincs benne az étkezés.

2012. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

5 meg 3 napra ennyi??????Jézusom!

Ha ez így van akkor nálunk még nagyon is olcsó!

Itt 490ft a kaja egy napra +60ft/óra a napközi.

2012. ápr. 2. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Bp-en lakom, és a 60-80 e ft nem 5 napra szól, hanem 1 hónapra, ha minden nap jár a gyerek egész nap. Arrafelé ahol mi lakunk, abba az árba általába benne van a napi 4 étkezés.
2012. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ja látom elírtam. 1 hónapra írtam az árat, csak azért írtam így napokra mert azt akartam belőle kihozni, hogy ha egész hónapra viszed (5 nap egy héten), akkor az 55ezer, és ha csak heti 3 napra viszed egy hónapban, akkor 42ezer.

Bocs, béna voltam.

Mondjuk szerintem így sem olcsó. :(

2012. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BP 19. ker.

A havidíj 53ezer Ft, plusz az étkezés, ami 12ezer kb egy hónapban.

Ebben benne van az angol és a zenefoglalkozás, meg a mozgásfejlesztés.

2012. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!