Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkapta valamikor a gyereked...

Elkapta valamikor a gyereked a COVID-ot? Mennyire volt beteg tőle, hogyan ment át rajta?

Figyelt kérdés
Mennyire viselte nehezen? Mi járt a fejedben amikor covidos volt? Hogyan teltek és mennyire voltak nehezek azok a napok?

2021. aug. 10. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Bár gyerkem nincs, sőt fiatal vagyok, de volt egy-két ismerősöm (gyerek), akik átestek rajta. Egyiket sem viselte meg, mindegyik jól volt alatta. Abból a néhányból egynek voltak utólag problémái (olyan három hónapig gyenge volt, nem működtek megfelelően az izmai, már elmúlt).
2021. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
15 éves, két napig volt kis hőemelkedése.
2021. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyik munkatársam gyereke belehalt, pedig nem volt semmilyen betegsége előtte. Teljesen lutri kire hogy hat
2021. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Első szülinapján lettünk mind covidosak tavaly. Ő belázasodott, köhögött, torka fájt, nem evett, ivott semmit. De szerencsére nála ez mindössze 2-3 napig tartott. Idén újra mind elkaptuk, most nem lázasodott be, csak köhögött, meg pár napig megint nem evett, ivott semmit.
2021. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

A nagyobb (5) három napig volt làzas, 39-40, ment a hasa , kicsit köhögött.

A kicsi (2) két hétig volt beteg, fulladt, megjártuk a kórházat is, nagyon nehezen gyógyult.

Mi 6 hétig kínlódtunk az apjával.

2021. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

3 éves ovisomnak 2 nap láz, utána pár napig étvágytalanság, hasmenés

Akkor 14 hós kicsinek 1 este láz, utána pár nap étvágytalanság

2021. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 évest ismerek, aki lélegeztetőgépre került. De szerencsére lekerült róla. Azóta jól van.
2021. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Családilag kaptuk el novemberben. Mi, felnőttek nagyon megszenvedtük, sajnos tüdőre ment, a három kisiskolásunk úgymond megúszta hőemelkedéssel, köhögéssel, étvágytalansággal, gyengeséggel. Illetve egyiküknek lettek kiütései, mintha megint bárányhimlős lenne (pedig már volt kisebb korában) - utólag olvastam, hogy ez gyakori covidos gyerekeknél.
2021. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
nálunk az egyik unokahúgék kapták el, nem tudom milyen horrortörténetet vársz, de sajnos nem szolgálhatok vele. láz, bágyadtság, két nap után unalmukban egymás ölése, mégis ki volt az a hülye, aki kitalálta, hogy a meggyógyult kölykök sem mehetnek vissza iskolába, hanem be vannak zárva két hétig?! (a végén a három kicsit szétosztotta a család, mert már nagyon nem működtek csoportosan)
2021. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Scream85 ***** válasza:
100%

Mindhárman elkaptuk január végén. Én és a 2éves kislányom 1 napos kisebb hőemelkedéssel megúsztuk, én további egy hétig minimálisan köhögtem.

Feleségem asztmás,nagyon csúnyán köhögött. Neki 2oldali tüdőgyulladása lett, 9napot töltött kórházban, napi 2marék gyógyszer és oxigén támogatás mellett.

2021. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!