Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves lányaitok mivel játszan...

9 éves lányaitok mivel játszanak? Mivel foglalják le inkább az idejüket?

Figyelt kérdés
Nálunk most nagy sláger az olvasás, babázás, szerepjáték, de gyakori téma a szerelem is...mennyire egészséges ez a dolog hogy a szerelem a központi téma legyen egy 9 éves fejében?

2021. aug. 25. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Lego friends, Star Stable, babázás, és egyáltalán nem központi, de egyszer kérdésemre elárulta, hogy kibe szerelmes. Richtig nem abba persze, aki őbelé :D :D :D
2021. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém már nagyon régen nem babázik, olvasni pedig nem szeret. Ez nagy szívfájdalmam, mert könyvszerető család vagyunk, tavaly ilyenkor még bőven esti mesét is olvastam neki. Remélem, még alakul.

Szerelem... ezt nem tudom. :) Tavaly "járt" egy osztálytársával, de azóta látványosan kerüli a témát. Általánosságban sokat beszél róla de amikor egyszer megkérdeztem, tetszik-e neki valaki, azt mondta "Ne haragudj Anya, de ez magánügy." Úgyhogy nem bolygatom a témát. ;)

Szeret rajzolni, kreatívkodni, és legszívesebben egész nap a barátnőivel lenne, vég nélkül beszélgetnek, hülyéskednek.

2021. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeret olvasni, rajzolni. Babázni már nem szokott.

Kézműveskedik, alkotós videókat néz, zenét hallgat, táncol.

Barátnőzne ő is bármennyit. Netflixezne órákig.

A szerelem nem téma, viszont a felvilágosításon túl vagyunk, egyre jobban érdeklik a nagylányos dolgok.

2021. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 évesen volt egy nagy (plátói) szerelmem, az osztalytarsam, meg szerelmes levelet is írtam neki, és szerintem úgy egy évig "szerelmes voltam" bele. Belém meg egyszerre 3 fiú is volt szerelmes az osztályból. Emlékszem, az egyikük egyszer megkerdezte, kibe vagyok szerelmes, csak azt ne mondjam, hogy az xy-ba, mert akkor ő leugrik a mászókáról 🤣🤣🤣


Pedig én vilageletemben visszahuzodo, félénk kislány voltam, és 12 éves koromig babáztam (az osztalytarsam akkor már messze nem).


Szóval, attól, hogy központi téma a szerelem, ez még gyerekszerelem, se puszi, se kézfogás, csak úgy azt hiszik, halálosan szerelmesek. Teljesen normális.

2021. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2021. aug. 26. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig babysitteltem egy 9 éves kislányt. Ő szeretett fogócskázni, bújócskázni, tableten játszottunk játékokat(amit lehet többen is), meg szeretett korosztályának való videokat nézni, szerette a társasjátékokat, szívesen festett, rajzolt, énekelt, táncolt.
2021. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!