Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adott valaki a gyerekének...

Adott valaki a gyerekének Broncho-vaxom-ot? Mennyire használt?

Figyelt kérdés
Valóban kevesebbszer volt utána beteg?Minden tapasztalat érdekel.Előre is köszönöm!
2010. aug. 30. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2 kúrán vagyunk túl a fiammal. A harmadikat már nem vállaltam be, kértem az orvost, másikat írjon fel. És nem 10 db-os, hanem 30-ast használtunk mindkétszer. Nagyon drága volt, megbíztam benne, de nekünk nem sokat használt.

Tavasszal a sokadik betegség után beszéltem a gyermekorvossal, hogy milyen immunerősítőt ajánl a fentin kívül, ekkor ajánlotta az Isoprinosin nevű készítményt. Ezt alkalmaztuk, talán egy kicsivel olcsóbb volt, s tény, utána kevesebbet volt beteg a fiam. Bár nem tudom, hogy valóban mekkora hatása van ezeknek az immun készítményeknek, jelenleg én ezt pártolom.

Ma délelőtt voltunk orvosnál (természetesen nagyon csúnya torokgyulladással és 2 antibiotikum kezeléssel), ismét az Isoprinosint írattam fel, most már mindkét gyerkőcnek adni fogom, a nagy oviba, a kicsi bölcsibe megy.

Én már mindent kipróbáltam, szedünk homeos készítményt, esznek a gyerekek gyümölcsöt, próbálok egészségesen főzni, de semmit sem ér a bölcsis betegségek ellen.

2010. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemnek adtam,a kissebbnek porban a nagyobbnak kapszulában,egyik sem ért semmit!Ugyanúgy megbetegedtek mint előtte! :(
2010. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egy 30-as kúrát csináltam végig a lányommal, hónapokig nem volt baja. Nagyon jó volt.
2010. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom szedi már évek óta szeptember-október-november hónapban. Lényegesen kevesebbet beteg, tavaly pl. egyáltalán nem hiányzott az iskolából.

Amióta szedi, pl. nem volt influenzás!

Kisfiam most 2 éves, őneki is adtam már tavaly ősszel is.

A héten írattam fel újra. Nekünk bevált!

10-10 szemet szedünk a fenti hónapokban, tehát összesen 1 dobozzal egy gyerek.

2010. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tavaly októbertől idén májusig adtam nekünk is jó volt!Most is fogom adni hétfőn megyek az orvoshoz és iratom fel!

2010. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve szedjük és bevált. idén 2x volt csak beteg. Most 4 éves.
2010. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!2és fél éves kisfiamnak írta fel a doki,sokat beteg,háromszor volt már idén tüszős mandulája is.Remélem használni fog.
2010. szept. 1. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak annyit szeretnék még leírni nagyon figyelj oda hogy az immunerösítöt mindig reggel éh gyomorra vegye és kb.fél óra múlva lehet reggelizni!gyümölcslébe,szörpbe vagy amit szeret abban keverd el és egyszerre igya meg!És nagyon pontosan minden nap bekell adni 10napig majd 20nap szünet!Én mindig írom a naptárba igy pontosan tudom mikor vette be!Remélem tudtam segíteni!:)

2010. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy!A dokinéni azt mondta ne hagyjunk szünetet,egybe szedje be a 30 adagot,aztán ha elfogy utána majd még egy kúrát megcsinálunk úgy,ahogy te is leírtad!Az meg nálunk nem gáz,hogy éhgyomorra kell bevenni,kisfiam sajnos soha nem reggelizik.
2010. szept. 2. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kötözködni akarok de nekünk 1 óra nem evést mondtak. Tényleg elég a 1/2 óra. Nekünk ez a legnehezebb mert ö ha felkel rögtön eszik.
2010. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!