Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debreceniek! Voltatok már a...

Debreceniek! Voltatok már a Fecsegő és Tipegő családi napközibe? Milyen volt? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
nekünk nagyon tetszett,nagyon szeretett a gyerkőc odajárni,csak "sajnos" már ovisok lettünk!Én örülök,hogy találtam egy ilyen helyet ahol nyugodt szívvel ott tudtam hagyni a gyermekemet!
2010. aug. 30. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos jól meg lehet hirdetve mert még életemben nem hallottam róla pedig debreceni vagyok.

De nem vinném ilyen helyre főleg ha nem is tudok a létezéséről nem lehet egy túl jó hely.


Szerintem az a siker titka hogy beszélnek róla az emberek és igy tudják meg mások is nem egy cetli a postaládában de még nem volt erre se példa.

2010. aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia!lehet,hogy még nem kerestél családi napközit a gyerkőcöd számára!vagy másikat találtál?
2010. aug. 31. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!