Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lázas gyereket kivisztek...

Lázas gyereket kivisztek ilyen időben levegőzni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én a levegőzésnek nagy híve vagyok bármilyen évszakban. De attól függ mire gondolsz, sétálni nem viszem lázasan, kertbe kiülni vele kicsit igen.
2021. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ, hogy mennyire lázás. Ha csak ilyen 39-39,5 fok környéke, akkor simán. Rám ütött ebben a szempontban, alig érzi meg ezt a lázat még. De igazából úgy is tőle függ, ha akar jönni akkor jön, ha nem, akkor nem.
2021. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ hogy érzi magát. Ha bágyadt, kedvetlen a láz miatt akkor nem. Ha szaladgál, játszik akkor igen. De szigorúan csak az udvarra
2021. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, inkább ilyen kicsit kiülünk az udvarra típusú dologra gondoltam.Nálunk kicsit fúj a szél is.
2021. szept. 8. 14:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát általában nem viseli meg a láz,a magasabb sem,de most nagyon nyafogós.Pedig ezt a 38.5 környékét vígan viselte előző alkalommal.Csak olyan szép idő van, vétek idebent ülnie.Ha mondanám neki hogy menjünk ki szerintem kijönne,szeret kint, csak nem tudom mennyire tenne jót neki.
2021. szept. 8. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Simán kivittem mindig ilyen esetben is. Nálunk pl 2 napja volt lázas, 40.2 volt a csúcs. Simán kinn ültünk, és néztük ahogy az apja szereli az autót.


2és fél éves a fiam

2021. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem nem túl magas, akkor a kertbe rövid időre kifejezetten egy helyben maradva, de sétálni biztos nem
2021. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Itt mindenkinek van kertje? :D Mi csak a boltba sétálunk, minden más messze van gyalog. Oda általában nem szoktam vinni ha lázas. Akkor szokott lázas lenni, ha beteg. Betegen meg én sem szeretek kimenni, mert lehet hogy fertőzök, illetve engem is megfertőzhetnek másfajta vírussal is.
2021. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
7. vagyok, nekem nincs, nem mentünk ki lázasan soha, de ha lett golna, akkor egy 20 percre kiültem volna vele.
2021. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálunk nagy udvar van,itt nem nagyon fertőzünk meg senkit.De a központba nem vinném be most én sem.

Kivittem végül egy fél órára 😊

2021. szept. 8. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!