Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány kg a 19 hónapos gyerekete...

Rakottkrumplistészta kérdése:

Hány kg a 19 hónapos gyereketek, illetve milyen evő?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam 13 kg de nagyon keveset eszik félek kevés a súlya a korához képest és ha így folytatja nem hogy hízna inkább még leadni fog a súlyából.

Nálatok is volt olyan időszak hogy alig akart enni a gyerek?

Légyszi írjátok azt is hogy fiú vagy lány.



2021. szept. 15. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyem pont az ellenkezője volt. Nagyon jò ètvàggyal volt megverve, 2 èvesen màr majdnem 20 kiló volt, pedig mozgott sokat, ès nem kapott egyàltalan èdessèget, cukros leveket.

Szerintem a vèkonysàg mèg mindig egèszsègesebb, ha èhes lesz majd eszik.

2021. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányom szuper jó evő. 11 kilós volt 19 hónaposan.

A fiam nem olyan jó evő, valogatos és 13 kilós volt ebben az életkorban.

Egyiknek sem adtunk/adunk édességet vagy egészségtelen zsíros netán extra kaloriakkal téli ételeket.

A percentilis görbe alapján ez a súly az átlagos és szerintem is a kövérség nem egyenlő a jóléttel vagy az egészséggel.

2021. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éves, makk egészséges lányom kereken 13 kg jelenleg… ő kicsit kisebb az átlagnál, de teljesen jó alakja van, nem vékony, nem túl husis, pár centivel alacsonyabb a kortársainál.
2021. szept. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11,5 kg voltés 92 cm
2021. szept. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a súlya. Másfél éves kortól lelassul testsúly növekedés. A lányom kétévesen volt 13kg.

Két hét múlva lesz 5 éves, jó ideje 16,5kg, nem változik.

2021. szept. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11.5 kg, a kis barátai közül ő a legnehezebb :D pedig ő is eléggé vékonyka, viszont magasabb, mint a többiek (86 cm csak)

A 13 kg egyáltalán nem kevés...

2021. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már hogy szerinted ez kevés.... Kicsit utána kéne olvasni, mi számít annak.

Az én lányom 4 éves múlt, és most alulrol karcolja a 13 kg-ot. Na ez a kevés, egy másfél éves gyereknel pedig szerintem több mint elég..

2021. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18,5 hónapos a lányom. 85 cm és 10,5 kg (53 cm és 3,2 volt születésekor). Nagyon jó evő.
2021. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11 kg a kisfiam, 19 hónapos és kb 84 cm, picit pocakos, de amúgy arányos. Eddig szuperjó evő volt, pár napja éhség sztrájkol.

A szuperjó éves reggelire kb 3 falat kenyér, tízórai 1 joghurt, ebédre kb 150-200 gr főtt étel, uzsi gyümölcs, pl 2 pici mandarin, vacsi kb 150 gr főtt étel.

Na most ennek kb a fele se csúszik le, és nem tudom, miért.

2021. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!