Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány cipőt használ az ovis...

Hány cipőt használ az ovis korú gyermeketek?

Figyelt kérdés
oviba menős cipő/udvari cipő/benti/játszóteres/csini...stb?vagy van egy és az oviba ami kell és ennyi?
2021. szept. 17. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy amiben a csoportszobában van és egy minden másra
2021. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Egy ovis szandál bentre. És egy vagy kettő az adott evszakhoz mérten minden másra.

Nyaron6ez egy szandál egy sportcipo. Télen egy hótaposó és bakancs.


Ősszel és tavasszal egy félcipő.

Most hogy tornáznak kell egy tornacipő is.


Illetve futóbicóhoz volt egy használt aminek az elejét nem baj hogy ledarálja

2021. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Oviban kinti, benti szandál. Emellett mindig van kb 8 pár szezonhoz igazodó cipője; szandál, gumicsizma, csizma, rollerezéshez, elmenősek, szép cipő.
2021. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csoport szobás

Udvari

3 ami itthon van..

(vannak szandik, papucsok, de az most nem aktuális, méretben még jók)

Van itthoni benti mamusz

Gumicsizma..



Télre:

Bundás cipő kintre oviban maradó

Benti marad

Hótaposó ( nagy hidegben ebben meg, és kinn is ez lesz rajta)

Bundás itthoni..

ha belefutok akkor egy csinosabb bundás is lesz, azzal jár be az oviba..



Kertesházban lakunk, ahol amortizálják a cipőket

2021. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ovis benti cipő, 2 sportcipője van utcára, van egy szandálja, bár azt már nme fogja hordani, ha ilyen esős lesz az idő, és egy gumicsizmája.
2021. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Oviban:

-egy amiben megy

-egy az udvarra

-váltócipő vagy szandál

-tesicipő


Itthon

- egy elmenős cipő

-egy itthoni cipő

-papucs

- ünneplőcipő

2021. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy benti szandál, egy benti tornacipő, és 2-3 szezonális darab, amiből az egyik valami félcipő (+ télre bakancs, nyárra szandál). Néha kell ilyesmi, mint meccsre/táborba focicipő, vagy ha huzamosabban esik, akkor gumicsizma, vagy ha túrázni megyünk vízhatlan vagy pont nyitott túracipő... De előre ezeket nem szoktam beszerezni, így is bosszankodom, hogy 1-2x hordja, aztán kinőtte :) ráadásul szupinált kell, ami irdatlan drága.
2021. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azta akkor nálatok is halomban áll.. most álltam cipőváltás előtt , de rosszul lettem , hogy mennyi cipőt kell vennem...gondoltam Én csinálom rosszul , de ezek szerint nem másnál is tornyosulnak a cipők.

Általában 3-at veszek ami új a többit használtan /jó áron igyekszem beszerezni. Amit boltból veszek: Ovis benti - vízálló meleg mászkálós,oviba menős - sima kirándulós mászkálós.

Amit használtan: kerti sima játszó- ovis udvari játszó- csizma - játszós vízálló meleg-

Plusz innen onnan van papucs meg szandi , de általában papucsban van ha meleg van ..

2021. szept. 17. 18:56
 9/21 anonim ***** válasza:

Halomban bizony


Van a 3 éves mellett egy 1,5 évesem

Ellenkező nemű.

Lábnövekedése olyan gyors, hogy egyezik a 3 évessel a lábméretük..(3mm jelenleg a különbség)

2021. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ovis benti + egy kinti. Kettőt.


Régebben nálunk is volt külön csini cipő, de rájöttem, hogy felesleges.

Mivel ő nem teszi tönkre a cipőit, valamint olyat veszek, ami bírja a gyűrődést.

2021. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!