Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kiabáltál először a...

Mikor kiabáltál először a gyerekeddel, és mivel hozott ki a sodrodból?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Egy hónaposan 😞😞


Teljesen kivoltam már az éjszakázástól, aznap is 3 órája próbáltam altatni, ő meg csak ordított, már nem bírtam, rákiabáltam sírva, hogy "miért nem alszol már, miért?????"


Egyszer-kétszer azóta is előfordult, sajna rosszalvó a fiam :(

2021. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Szintén alvás miatt, 16 hónapos volt. "Aludjál már, mocsokfáradt vagyok!". Mindezt hangosan zokogva kiabáltam neki magamon kívül, két hét folyamatos virrasztás után. Mert jöttek a rágófogak. 1 vagy max 2 órát aludtam azokban a hetekben naponta, de ő minden éjjel úgy pörgött, mintha nappal lett volna. Én meg már hallucináltam. Olyan hangokat hallottam, amik nem voltak valósak, egész nap zúgott a fejem, és annyira felborult a bioritmusom, hogy enni se bírtam.

Igen, kiabáltam a gyerekemmel. Tessek szaranyának titulálni, lepontozni. Túlélem.

2021. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

Egyetlen egyszer volt a 22 év alatt, de akkor sem vele kiabáltam, hanem rá.

Mászós korszakában volt. Elvileg bababiztos volt a szobánk. Egy helyen volt állandó hosszabbító, oda volt bedugva a tévé. Mai napig nem tudom, hogyan tudta a hosszabbítót két perc leforgása alatt, amíg a szekrénybe tettem a vasalt ruhákat, levarázsolni az ablakból. Mindenesetre mire visszafordultam, a hosszabbító a földön hevert a tévé kihúzva, és ő épp közelebbről akart a kis lyukakkal ismerkedni.

2021. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Apukák ilyenkor hol vannak?
2021. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
#4 dolgoznak éjjel
2021. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Fél-1 éves kora között. Ő születésétől fogva az az állandóan ordítós fajta volt, mi meg az apjával már hallucináltunk a fáradtságtól.. Azon a bizonyos éjszakán ő pont éjszakás volt, a gyerek egyfolytában csak ordított, én meg hulla fáradt voltam, arra emlékszem, hogy ő a kiságyban állva ordított, én előtte bőgve és földhöz vágtam az egyik csörgőt aminek a darabjai még napok után is kerültek elő.. Utána én kint bőgtem a fürdőben, ő meg álomba ordította magát
2021. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

3-8 hónapos kora között, nem tudom pontosan. Szintén nem volt hajlandó aludni. Ugye ez nem azt jelenti, hogy nagy mosolyogva gurulgat, mászik, hanem nyűgös, tenné is le a fejét, meg nem is, közben szoptatom, ringatom, semmi, és néz rám nagy kérdőn, mintha várna valamit tőlem, miközben szenved a semmin és már 9 óra elmúlt, én meg sakkozom, hogyha most elalszik hogy borul fel a holnapi napja, vagy hogy lesz végig nyűgös holnap..


Valószínűleg azért nem aludt egyébként, mert vendésgésben voltunk, ami egyébként lényegtelen számára, mivel úgyis leginkább rajtam aludt el, nem értettem mi van, és meggyilkolt a fáradtság, kimerültség, tehetetlenség. "Miért nem alszol?" Azt hiszem ez volt, de lehet, hogy "Mi a csudáért nem alszol?" vagy "Mi a francért nem alszol"


Egyébként lehet, hogy sikerült még rákiabálnom egy "Nem!"-et is, mikor a konnektorhoz nyúlt, emlékszem ezt direkt előre kitaláltam, hogyha legelőször felé nyúl, rákiabálok, hogy utána féljen tőle és ne próbálkozzon(bejött). Nem tudom, mennyi idős volt, de már tudott mászni.

2021. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont valamelyik nap. Egy éves és a konnektort piszkálta folyamatosan.
2021. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
Már felnőtt és soha egyszer sem kiabáltam vele. Itt csupa idegbeteg anya írogat.
2021. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9es, mit nevezel kiabálásnak? Én azt, ha felemelem a hangom. Te?


Nekem is van olyan ismerősöm, aki nem kiabál egyébként, de nagyon gonosz, aljas megjegyzéseket tesz, hogy buta gyerek vagy, vagy, "nézd azt a sok buta gyereket, te is olyan akarsz lenni?" meg ilyenek. De nagyon büszke magára, hogy ők sosem kiabálnak. Alsó szomszéd.


Egyébként megnéznélek az én gyerekemmel, az enyém szívesen játszott az övével, az indulat már megvolt benne, de inkább gonosz, aljasat mondott neki, minthogy hangosan adja ki a feszültséget, amit az én gyerekem aztán tudott gerjeszteni:)

2021. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!