Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek korotokban játszottatok...

Gyerek korotokban játszottatok-e ellenkező nemű másik gyerekkel, vagy gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen játékot, játékokat? Hol: ovodában, iskolában, vagy esetleg odahaza, szomszédokkal, játszótéren, stb. Hogyan ment, hogyan sikerült rendszerint a játék, milyen volt a kimenetele.


Annak kapcsán jutott eszembe ez a kérdés, hogy 12 éves koromig egy kis faluban éltünk. A szomszédunkban két fiú testvér lakott, a szüleikkel és még a nagyszülők is ugyanott laktak. Mindig arról ábrándoztam, hogy áthívnak majd engem is játszani, mert nekem nem volt testvérkém, de sajnos sosem hívtak. Anyukám megtudta ezen vágyam és megbeszélte a szomszéd szülőkkel, hívjanak egyszer engem is játszani, homokozni, vagy hasonló. Így is lett, de kiderült, hogy nem kedvel engem egyik fiú sem, főleg az nem amelyik nekem tetszett... Így eléggé balul sült el a játék.



2021. okt. 1. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Vokt két legjobb barátnőm és rajtuk kívül kb 8 fiú akikkel minden nap fociztunk. Osztalytarsak, falubeliek. Unokatestverem, fiú, másfél évvel volt fiatalabb tőlem, rengeteget voltunk együtt.


Nagyon szerettek a fiúk, de szerintem azért mert nem ez a "ki tetszik" típus voltam, hanem a játék erdekelt.

2021. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szinte csak azokkal 😅

Két bátyám van, fiús voltam, fiúkkal barátkoztam, már oviban is. Ott hogy miket játszottunk, nagyon már nem emlékszem, de később suliban foci-foci-foci, kidobó, az utcabeli fiúkkal bicikliztem, bunkert építettünk, Nintendoztunk, ilyesmi.

Később persze már voltak barátnőim is (bár nem túl sok), most pedig férjem és 2 gyerekem, szeretek (és tudok is) nő lenni, de a mai napig megmaradt, hogy könnyebben és jobban szót értek a férfiakkal. A legtöbb nő kiborít, nem találom a közös hangot velük, nincs normális humoruk, felszínesek, drámázósak. Engem az nem elégít ki, hogy csak arról beszéljünk, milyen színűt kakilt a gyerek, hány foga van, vagy épp ki mikor melyik körmöshöz megy. 2-3 igazán jó barátnőm van csak, ők hasonlóak, mint én.

2021. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédomban fiú testvérpár lakott, a fiatalabb a csoport- később oszt.társam volt, sokat játszottunk együtt amíg nem jött ki ez a nem különbség annyira. Otthon játszottunk, vagy én voltam náluk vagy a kerítésen át, pl nagy dobozból csináltunk autót, űrhajót mindketten és azzal, vagy éppen átástunk a kerítés alatt és kerti tavat csináltunk :D

A mellettük lévő házban annak a lánynak a mamája lakott aki a mai napig a legjobb barátnőm, ha a mamájánál volt akkor hárman játszottunk

2021. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédban csak fiúk voltak, velük játszottam állandóan, de 2 bátyám van, (nagyobb korkülönbséggel) elég fiús voltam mindig, kb én vertem a fiúkat😁
2021. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom is fiúkal játszott inkább suliba is ,sőt a mai napig én is férfiakal vagyok inkább jobban .
2021. okt. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öcsémmel sokat játszottunk, és vannak fiú unokatesóim is, az egyikukkel nagyon sokat, közel is laktak, és egykoruak vagyunk, pici korunktól kezdve sokat voltunk együtt. Oviban is voltak fiú barátaim.
2021. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!