Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kezd el sírni egy két...

Miért kezd el sírni egy két éves gyermek, ha pl. szomorú zenét hall?

Figyelt kérdés
Depresszióhoz jele lehet ez?
2021. okt. 4. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert szomorú a zene és ilyen hatással van rá ő még pici és nem tudja kontrollálni magát egy felnőtt embernek is lehet utána vagy közben rossz kedve csak a felnőtt nem mindig sirja el magát mert vissza tudja fogni ha akarja de a pici 2 éves még nem. Egyébként felnőtt ember is meg tudja könnyezni. Ne aggódj nem jelent feltétlenül problémát ez
2021. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Depresszió? Ilyesmi nem jutott eszembe, de az án lányom is csinálta.
2021. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi reguláció ilyenkor még nincs kialakulva. Ezért tudnak teljesen irreális apróságokon is olyan hisztit vagy dühkitörést csapni, ami számunkra gyakran érthetetlen. Nem kell egyelőre rémeket látni :)
2021. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinálja. Az oviban is előfordult és az óvónők is csak megnyugtattak (bár én már hozzászoktam), hogy ez előfordul. Talán meghatódottság. Mi sem hallgatunk minden zenét fapofával :)
2021. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ! :)
2021. okt. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!