Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak a gyereke is korábban...

Másnak a gyereke is korábban kel, amikor tovább alhatna? 🙄

Figyelt kérdés

Na jó, álkérdés, és tutira másnak is, de komolyan, mikor oviba kell menni, akkor a lábánál fogva kell kihúzni az ágyból, ilyenkor meg annál egy órával korábban kel. Néha zokogni tudnék.

Ventilálós kérdés.😀



2021. okt. 16. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Még nem jár oviba, minden nap alhatnánk. Hétközben ha jó napunk csak 6-fél 7 között kel. Hétvégén, amikor az apja is itthon van, már 6 előtt mászik be közénk. És természetesen nem alszik ott vissza
2021. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

mi az hogy ventilálós kérdés? :D


amúgy nyugi, én is így vagyok ezzel 27 évesen... amikor dolgozni megyek alig bírok felébredni, hétvégén meg kidob az ágy kb. akkor, amikor hétköznap kelek...

2021. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém külső dolgoktól “megtisztítva” kilenc-fél tízkor kel fel. Ez jól hangzik, de fent van 11-ig és napközben nem alszik. Szóval én inkább erőltetem az ovis hét órás kelést, mert borzasztó mikor este addigra szabadulsz meg a gyerektől, hogy már beszélgetni sincs energiátok, pedig amúgy csak akkor lehet anélkül, hogy mindenbe belebeszélne, mikor alszik…
2021. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ehhez nem kell gyereknek lenni, felnőtteknél is így van. Ha dolgozni kell menni "jaj de álmos vagyok, aludnék még", hétvégén meg már előtte egy órával ébren vagy.
2021. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanez :D ha oviba megyünk akkor 15 pecig szenved mire felébred, úgy húzom ki az ágyból. Ma nincs ovi, már egy órája felébredt magától és átjött közénk :)
2021. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
8nál tovább kb sosem alszi és már ezis jobb mint a régi 7óra, akkor sem ha éjjel 2-3 órát fetreng, de amikor más vigyáz rá 9 sőt van hogy 9 után kel csak fel, kb most egész héten. Nekem a 2.5 év alatt kb 2 ilyen alkalom csoda volt.
2021. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát, hogy érted azt, hogy tovább alszanak? :D Az én gyerekeim szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor keltek 7 után :D
2021. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 vagyok ma 10 kor keltegették 😂

Na holnap biztos 8 előtt anyázik majd😔

2021. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem még nincs annyi idős, de emlékeim szerint én is ilyen voltam. Suliba-oviba kelni kínszenvedés volt, de hétvégén hajnalban keltem magamtól, hogy megnézzem a kölyökklubot a Papp Ritával, meg persze a heti pokémon adagot is le kellett tudni, mert az epizódok kibeszélés témái voltak hétfőn a suliban 😅 ha jól emlékszem az is olyan hajnali hat-hét környékén ment. Rajtam kívül senki nem volt ébren a házban, szóval szépen fölettem a tejberakó készletet is ezeken a reggeleken, jó volt. 😃
2021. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap 3/4 7-kor keltem őket, alíg bírnak felkelni, hétvégén 7-fel8-kor maguktól kelnek. Nagy ritkán 8-ig is alszanak hétvégén. De ha nem, mese bekapcs és ÉN alszom 8-ig😄
2021. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!