Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 4 évesen kezdte az...

Akinek 4 évesen kezdte az óvodát a gyereke, az megbánta hogy nem adta be korábban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.4 gyerekem van mind a négy 4 évesen kezdta az ovit.Könnyen és hamar beszoktak.
2014. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 évesen adtam be, de lehet, hogy jobb lett volna, ha csak 4 évesen kezdi. Ez utólag már nem fog kiderülni, de ő 3 évesen még kicsit önállótlan volt, és ebből voltak is problémái az oviban. Ott aztán kénytelen volt gyorsan fejlődni ezen a téren, de összességében lehet, hogy jobban járt volna, ha még egy évig itthon marad, és kihagyja az ezzel járó stresszt.
2014. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 és fél évesen kezdtük egy egyházi oviban, aztán 3 évesen átírattuk családi napközibe mert annyira nem bírta, onnan is kivettük mert angolul tanították és visszaesett a beszédfejlődésben, most otthon van és bánom, hogy erőltettem a korai ovikezdést, szépen fejlődik, teljesen önálló, egészséges, én úgy látom jobb lett volna ha várunk vele.
2014. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj,de jó!!! Köszönöm szépen hogy írtatok! Megnyugodtam. :) Én is így gondolom, csak sokan értetlenkednek a környezetünkben, hogy miért várunk....?!
2014. ápr. 25. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bántam. 3 hónap híján 4 évesen ment oviba, 3 napig tartott a beszoktatás, óvónő megdicsérte, hogy látszik jó munkát végeztek a bölcsiben, mire mondtam, hogy az nem volt. Akkor mondta, hogy nem szokott baj lenni a későn kezdőkkel sem, ha otthon foglalkoznak vele.
2014. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!