Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol pisiltetitek a kisfiatokat...

Hol pisiltetitek a kisfiatokat ha az ottani wct nem éri fel?

Figyelt kérdés
Pl egy bevásárlóközpontban nem szoktak 2 éves kisfiú méretű wck lenni akkor kiviszitek a parkolóba egy fa mellé?Meg van még sok helyzet amikor egy bokor kényelmesebb de ezt sokan nem nézik jó szemmel...Pedig szerintem ez nem probléma de mindegy is..Szóval fiús anyukák válaszát várom.

2021. okt. 17. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy körbe teszem wc papirral az ülökét és rálül( ülve tanítottam hogy kell pisilnie wc be állva nem akart.) Vagy ha állva akkor kicsit megemelem.
2021. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Potette plusz hordozhato wc-szukitot feltettem a wc-re, es ulve pisilt.
2021. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Én így majd negyven évesen is szivesebben pisálok bokorba, mint egy retkes pláza wc-be, csak rendőrök nem dícsérneknmeg erte, még éjszaka sem.

Amúgy a megoldás Cappy-s/ice teás flakon, kamionosok ezrei ajánlják.

2021. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Megemelem
2021. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam emelni, szinte fölé lógatom, hogy ha az emelés miatt nem tud célozni, akkor is betaláljon. Ezt kb 3,5 éves korától tudom csinálni. Azelőtt pelenkás volt sajnos, kisebb gyereknél nem tudom mennyire együttműködőek ilyen szituációban. Az enyém kényes kisgyerek volt.
2021. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
3,5 évesen lett szobatiszta, ekkor már felérte a wct...
2021. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

2 évesen lett szobatiszta a fiam, most 2 és fél éves.

Ha olyan a wc akkor megemelem. Egyebként feléri a nagywc-t.

De igazából engem az sem zavar, ha a bokorban végzi el, vagy a parkolóban.

Akit zavar, ne nézzen oda...

2021. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Megemelem es en fogom meg a fütyijét, máshogy nem tud célozni
2021. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is megemelem, segítek neki. Amúgy a bokor valóban kényelmesebb. Pont nem érdekel, hogy ki néz csúnyán azért, mert egy kicsi gyerek a bokorba pisil. Nincs 2 és fél éves, szobatiszta, nincs baleset. Én inkább baromi büszke vagyok rá. Nem nagyon tudják még ők sokáig tartogatni.
2021. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!