Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyensúly, nyugalom, türelem,...

Egyensúly, nyugalom, türelem, hogyan? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 gyerekem van: 6 éves, 3 éves és egy 6 hónapos baba. A 3.baba után pesszáruimot keztünk használni, valamit elcsesztem (lehet kevés zselét használtam hozzá) mert újra babát várok. 13 hónap lesz a kicsik között. Bitang nehéz lesz tudom!

Tippeket és tanácsokat szeretnék kérni, hogy a szülés utáni időkre hogyan maradjak nyugodt és türelmes?

Könyv ajánlat, bármi jöhet.

A férjem a kezdeti időszakban kb 2 hétig itthon lesz. Rengeteget dolgozik.

Mire a pici születik, pár nap és nyári szünet. Hogyan lehet boldogulni ekkora gyerekkel a nap nagy részében egyedül? A 2 nagyobb szépen össze dolgozik, ügyesek. De azért csak 4 gyerekről van szó. Mindegyik igényli anyát.

Kérem mindenki olyan választ adjon, amit Ő is szeretne kapni!

Köszönöm!



#gyerek #Kiskorkülömbség
2021. okt. 28. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy munkám, rendes bevételem van nekem is.
2021. okt. 28. 13:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nézek egy youtubert, akinek 4 gyereke van, sok mindenről vlogol, de főleg a család a téma, az otthon. Nagyon szimpatikus a hozzáállása, el tudom képzelni, hogy valakit idegesít, hogy nagyon pozitív és sokszor tökéletesnek tűnik minden (mondjuk ő is elmondja, hogy nem az), de engem inspirál. Ha tudsz angolul, akkor ajánlom, nyáron született a 4. gyereke, pl. mesél arról, hogy telik egy napjuk, hogy szoptat menet közben, ilyenek. Ez pedig egy time management videója:


https://www.youtube.com/watch?v=9shFYo_F5Y8

2021. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak úgy, hogy jó előre keresel segítséget, bébiszittert vagy idősebb gyerekre felvigyázó személyt, mert lehet, hogy császárból fogsz lábadozni és az olyan dolgok se fognak menni vagy csak nagyon lassan/nehezen, amik most nem okoznak problémát (ágyból felkelés pl.). és ha nem is lesz császár, akkor is bitang strapás lesz egy újszülöttel és egy határait feszegető, épp járni kezdő, a "legkisebb gyerek" státuszát pont elvesztő 13 hónapossal, a nagyokról nem is beszélve.
2021. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Segítségen Én is gondolkodom!
2021. okt. 28. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tyű. Èrdemben nem tudok segìteni, de emelem kalapom előtted. Nekem csak egy 11 hònaposom van, segìtsègem is akad, mègsem vagyok benne biztos, hogy egy másodikkal is boldogulnèk, lenne elèg türelmem hozzá stb :) Segìtsèget èn is biztos kèrnèk az fix.
2021. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!