Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van ez?Fiam 3 éves...

Miért van ez?Fiam 3 éves éjjere is szobatiszta de mikor tudja már hogy oviba kell menni nagyon sokszor előfordul hogy éjjel bepisil. Itthon volt őszi szünetben egyszer sem , előtte is mikor beteg volt sose. Ma reggelre hogy menni kell megint bepisilt

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a kedvence az ovi de azért elvan.
2021. nov. 2. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
OK: "nem a kedvence az ovi"
2021. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél az ovitól. Ki kéne deríteni miért.
2021. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából többször kérdeztem már az ovonőt is elvan jatszik nem sír aludni nem nagyon akar de sajnos nem tudjuk elhozni ebéd után 2 ig dolgozunk. A gyerekorvos is azt mondta időt kell neki adni.
2021. nov. 2. 08:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar aludni és bepisil, az sztem elég egyértelmű... valamiért nagyon szorong az oviban/ovitól :( az elejétől így van, vagy időközben romlott el a helyzet?
2021. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Játsszatok ovisat és legyen ő az óvónéni te vagy a plüssök meg a gyerekek. Ilyen szerepjátékok során a látott, tapasztalt mintát hozza. Plusz ki tudja játszani a feszültséget is.
2021. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eleje óta ez van. Csak akkor nem így nyilvánult meg hanem az oviban nem pislit.
2021. nov. 2. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, az 5-ös ötlete tök jó. illetve rajzoljon az oviról! rajzolja le az óvónénit, figyeld, milyen színeket használ... ha hetek óta nem enyhül a szitu, én szakemberhez (nem orvoshoz, hanem mondjuk gyermekpszichológushoz) fordulnék, hátha ő ki tudja szedni a gyerekedből, mi a baj...

4-es voltam

2021. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!