Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság elején előfordu...

Szobatisztaság elején előfordulhat visszaesés?

Figyelt kérdés
1 hónapja szobatiszta a lányom, előtte volt egy kis gond a kakival, de szépen megoldódott, a bilibe kakált. Most viszont pár napja ismét csak a délutáni ébredéskor a pelenkába intézi el a kakát, a pisinél mindig szól, már balesetek sincsenek,.
2012. aug. 21. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedre a válasz: igen, természetesen előfordulhat visszaesés. Ez a kaki téma egyébként is nehezebb szokott lenni, nem tudom, mi az oka, hogy olyan sok gyerek (köztük az enyém is) csak pelusba hajlandó intézni.

Azt javaslom, legyél vele nagyon türelmes! Ha nem megy még most oviba, akkor tényleg nem hajt a tatár. Soha ne érezze, hogy valami rosszat csinált, mert annak az lehet a vége, hogy visszatartja. Én magam szorulásos kisgyerek voltam, hát tudnék mesélni. :(

2012. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ma mondta a barátnőm hogy az ő lánya bizony visszafele fejlődik.? Tavasszal gyönyörúen magától leszokott nappalra a pelusról, most meg többször is bemegy bizony a pisi neki. úgyhogy ezek szerint van ilyen. :)
2012. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!