Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kaki kérdésekben kérek segítsé...

Kaki kérdésekben kérek segítséget?

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam és igazából szinte sosincs olyan gyurma jellegű, szinte felnőttes kakija. A színe barnás, de az állaga inkább szétmállós, vizes jellegű. Nincs hasmenése, napi 1 kaki van, de az szinte mindig ilyen. Néha volt eddig székrekedése, akkor bogyós.

Tegnap pedig nagyon fura volt, volt benne egy hosszú, kb 10 centis dolog, szerintem összeállt nyák. Ez lehet attól, hogy épp taknyos, meg van fázva?

Még azt nem tudom, hogy normális-e, hogy pl a zöldborsó egyben átmegy rajta, emésztetlenül, ha nem rágja szét. Répadarabok is sokszor vannak a kakijában. Az normális, hogy ilyen darabos a kakija?

A dokink sajnos egyáltalán nem segítőkész, de ha ez nem normális, ha más gyereknél nem így van, akkor elmegyünk gasztrós dokihoz.


2021. nov. 10. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt még hozzáteszem, hogy 1-2-szer volt normál, felnőttes a kakija.

Szerintem most nem jön foga, legalábbis nem látom jelét. Eszik búzatermékeket (bár keveset), és tejitalt vagy tejet iszik.

2021. nov. 10. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek rángatnád el gasztróra, amíg eszik és jó a súlya? Ne legyél már hlye.


"Felnőttes kaki", 32 vagyok, mégsem felnőttes a kakám, hanem olyan, amilyenre épp sikerül, függően attól, mit eszem aznap.

2021. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Enni eszik, de éppenséggel kb fél éve nagyjából ugyanannyi a súlya, 10.5 kg.
2021. nov. 11. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejital, tej? Lehetséges, hogy laktózérzékeny. Szerintem vizsgáltasd ki.
2021. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!