Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tudna segítséget nyújtani...

Ki tudna segítséget nyújtani gyeddel, gyessel kapcsolatos kérdésekben?

Figyelt kérdés
Az interneten lehet kérdezni szakértőktől az anyának járó ellátásokkal kapcsolatban. Tudtok valakit aki válaszol is és nagyon ért ezekhez a dolgokhoz?
2011. aug. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Felhívod a MÁK és a OEP ügyfélszolgálatát, ott személyre szabott, pontos információt fogsz kapni
2011. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

... meg még kétszer felhívod őket, és utána ülhetsz a fenekeden, hogy a három különböző válasz közül melyik lesz a helyes...

Telefonon meg nem is adhatnak pontos, személyre szabott választ. A legjobb, ha írásban fordulsz feléjük.

Ha csak tájékozódni szeretnél (pl. mikor jöjjön a tesó, stb.), akkor viszont maradnak a netes fórumok (pl. itt), mert abban ők nem segíthetnek.

2011. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De adnak. :) A TAJ számot és az adószámot kérdezik ;)
2011. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyne adnának. Márha értelmes ügyintéző ül ott.

De én sem az APEH-nél, sem az OEP-nél, de még a nyugdíjfolyosítónál sem találkoztam ilyennel.

És a múltkor még felháborodott a nő, mikor arról panaszkodott, hogy ki fogják rúgni, és mondtam neki, én ezt csak helyeselni tudom, mert ilyen embert minek ültetnek ide, azért, hogy bosszantsa az ügyfeleket.

Úgyhogy kérdezz a neten, nyomtass jogszabályt és aztán úgy menj az ügyintézőhöz, persze még így sem biztos, hogy nem fognak meggyőzni arról az úgy miért nem lehet.


Anó egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak, volt egy szakbarbár nevű személy, Ő úgy tűnt nagyon érti ezeket a dolgokat.

2011. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!