Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csinált már valami olyat a...

Csinált már valami olyat a gyereked, ami miatt szülőként nagyon "szigorúan" megbüntetted?

Figyelt kérdés

Tehát amikor komolyabb szankciókat kellett alkalmazni pl. tiltásokat


Ha igen, mi volt az előzménye? Mit csinált?



2021. nov. 13. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Megpróbálta bántani a pár hetes kistesót (ököllel akarta ütni a fejét)


Hát nem tette zsebre amit kapott, elcsattant pár pofon, és meg lett fosztva a kedvenc játékától.

Utólag megbántam ezt a kirohanást, okosabban is kezelhettem volna a helyzetet..

2021. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Harapott az oviban. Kiscsoportos volt, egy nagycsoportos lány karját véresre harapta.

2 hétig egy deka édességet nem kapott! És minden nap elbeszélgettünk arról, hogy miért van ez.


Soha többé nem harapott meg senkit!


Pedig a fejlődésben el volt maradva, rengeteg fejlesztést kapott 3 éves koráig. Szóval nehéz volt vele, de megértette!


Azóta sem harapott, 1x sem. Már 5.5 éves. Kiderült, hogy autista. Szeptemberben kapott diagnózist.

2021. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát van pár :D megütött (egyeszer , de utoljàra) nem állt meg a kismotorral a járdán amikor szóltAm úgy kellett utána futnom ( helyben seggre kapott ) megharapta a testvérét vagy engem , felmászott az ablakba , elkezdte széttörni a játékait mérgében , az ételt a földhöz vágta dacból, visszabeszélt stb stb :D ezek játék elkobzást , sarokban állást , seggre pacsit vonnak maguk után attól függ :)
2021. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az én három gyermekem jó volt. Nem voltak nagy kirohanásaik. Soha nem bántottam volna őket, mivel az anyukám engem mindig nagyon megvert, mert nem szeretett. (Vasalózsinór, katonai derékszíj, pofonok...)Nem tudtam volna megtenni!
2021. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

4!


A szigorú büntetés NEM egyenlő a veréssel!

Nagyon sajnálom, hogy ennyire üres az eszköztárad, hogy csak a verés jut eszedbe.

2021. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy vita heveben fojtogatni kezdte a hugat (4 es 6 evesek). Akkor kapott egy pofont es nagyon kiabaltam vele,hogy erezze ez most nem a szokasos ejnyebejnye...masok eletet veszelyeztetni. Abszolut tabu! Soha tobbet nrm csinalt ilyet.
2021. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!