Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek mennyit beteg?...

A gyereketek mennyit beteg? Mi számít soknak?

Figyelt kérdés
3 éves lányom, 1 éve bölcsis. Összesen 7*5 napot volt itthon orrfolyás köhögéssel. Lázas még nem volt soha, hányás ilyenek hasmenése nem volt. Én annyira ezt nem érzem soknak, de aki azt mondja hogy állandón beteg a gyereke az mit ért alatta pontosan?
2021. nov. 14. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
1 hét ovi, 2 hét itthon, elkapják a kicsik is. 3 beteg gyerekkel a home office felbecsülhetetlen. 🤣
2021. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
szeptemberben kezdte a bölcsit, elég jól indultunk, az egész szeptembert végigjárta, talán csak egy hetet volt itthon, októberben meg így egy hetet bölcsiben, egy hetet itthon, most meg novemberben már megy 1-2 napot, és a többit a héten itthon tölti. Én ezt a mostani helyzetet a folyamatosan beteg kategóriának értékelem.
2021. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Lassan egy éve bölcsis, nekünk is kb 7x volt itthon lázzal vagy láz nélküli orrfolyással, volt h több mint egy hétig, volt h kevesebb. Más ismerősöknél olyan is volt h 3 hétig nem ment, 3 napig ment, azért ennél még jobbak vagyunk.


De ami a legrosszabb h ezeket én is elkapom tőle, és akkor itthon vagyok betegen egy beteg, de eleven gyerekkel :D néha próbáltam így dolgozni de a mostani alkalommal inkább feladtam.

2021. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Tavaly kezdte az ovit, akkor összesen 10 napot hiányzott, most középsőben szeptember óta eddig három napot, ez nekem nem számít soknak. Volt bölcsis is, akkor háromszor volt komolyabban beteg, de az még a kovid előtt volt, akkoriban simán mehettek orrfolyással a gyerekek, csak az maradt otthon, aki lázas volt.
2021. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez meég nem szamit soknak,foleg ha aztnezzuk hogy csak orrfolyas,amivel siman jarhatna ha nem lenne jarvany.
2021. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a lányaim is folyton betegek! A nagy otodikes, minden második héten otthon van. A kicsi elkapja, o másodikor. Majd oda-vissza passzolják! Már megorulok! Iskolába sem mehet semmilyen tunettel, mert haza kuldik oket (Szlovákiában élunk). Most 2 hete van otthon kohogés, orrfolyás..
2021. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!