Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak ma van időpontja...

Kisfiamnak ma van időpontja fül orr gégészetre, mandulajat kell meg nézetni.Meg fazott így lehet vinni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Általában megfazott emberek járnak oda 🙃
2021. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derjaderja ***** válasza:
84%

Nincs értelme, mert ha légúti fertőzése van, amúgy is nagyobb lehet a mandula. Ellenben összefertőz mindenkit.

Már ha jól értem, és a mandulasztori nem akut.

2021. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

A kisfiammak ki kéne vetetni a manduláját, de csak hurutmentesen lehet vinni arra a rendelésre, ahol előjegyezhetnék a műtétre.


Ha akut panasza van, akkor teljesen másik helyre kell vinni, de ott nem történik előjegyzés.


(Szeged amúgy)

2021. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vittem végül, ahogy írta a második így úgyis nagyobb a mandula. Kertem neki másik időpontot, addigra hátha ki gyógyul, bár enyhe meg fazas. Nekünk horkolás miatt, száj légzés az ok, amiatt vinni kell.
2021. nov. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!