Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 éves kisfiamnak, elsőbabás...

2,5 éves kisfiamnak, elsőbabás anyuka, a kukiján borsónyi faggyú gyűlt össze, még nem jön teljesen hátra ahol ez lenne, mit javasoltok mit lehet vele kezdeni, vagy egyből sebészetre kell vinni? Mit fognak ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ne haragudj,nem bántani akarlak, de 2,5 évesen ezt kérdezgetni már kicsit késő.

2016. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Betu ***** válasza:
100%
Nem értem miért írta az előző, hogy màr késő. Nekem azt mondtàk ne nyúljak hozzà. A kisfiam 1 éves és én nem húzogatom neki a bőrt. Ha jól tudom az új àllàspont szerint 18 éves koràig bàrmikor feljöhet a bőr ès nem kell napi szinten húzogatni. Annyit szoktam hogy megtörölgetem jól, de nem húzogatom.
2016. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Rosszul tudod...
2016. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ebben a témában nagyon megoszlanak a vélemények azért is próbáltam kérdezni,vannak akik csak negativumokat irnak. házi orvos látta, nem küldött még tovább mert még bármi lehet... szerintem sincs késő, még cak 2 éves múlt...

hallottatok már erről ez segit valamit: Gátmasszázsolaj - Bahnhof-Apotheke

2016. márc. 20. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Igen,be is linkeltem neked...Te elolvasod a válaszokat???

Nekünk ez segített,és nem mindenféle szteroidos baromság.

2016. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

majd szépen idővel kijön,ez a faggyus dolog segiti h ne legyen letapadva neki teljesen.

Ezt az olajat probálta is valaki?fiamnak még kicsit(pár mm) le van tapadva sajna.

2016. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,próbáltam ...nem tudom hányszor ismételjem magam...ennyi sötét nőt.
2016. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Sötét vagy nem sötét mégsem irtad le hogy mégis hogyan használt, mit segitett nektek? Mást is meglehet kérdezni!
2016. márc. 22. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

7es!

én teljesen normálisan érdeklődtem,nem értm a kirohanásod,kiváncsi lettem volna mennyi idő mulva hatott,hogyan kell pontosan haználni...gondoltam a tapasztaltabb segit...de látom enm...

2016. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1# 7# a sötétség és a bunkóság a te fejedben összpontosul...
2016. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!