Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposod egy nap hányszor...

20 hónaposod egy nap hányszor szokott hisztizni, torkaszakadtából üvölteni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

18 hónapos, egyszer sem.

Néha kiborul a bili, de nem vészes.

2021. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az Én fiam 19 hónapos, azért üvölteni nem szokott, de pl ha főzök, Ő pedig eltalálja hogy én akkor, azonnal menjek vele és nem tudok, akkor azért kicsit kiabál meg vergődik, de ezek ilyen 2-3 másodpercek.

Ezt azért eljátssza napi 5-6x szerintem, aztán az apjával is miután hazaért a munkából :D

2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A lányom legalább 2x,és van olyan, hogy egy hiszti 2 órán át tart. Úgy ordít, hogy szerintem azt hiszik, nyúzom.
2021. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20 hònaposan sosem üvöltött, kèsőn kezdődött nàla a dackorszak. 3 ès 4 èves kora közt tombolt, akkor volt, hogy naponta többször vagy òràkig.
2021. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha, akkor látom ez normális és gyerekenként eltérő lehet :D
2021. dec. 2. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
21 hónapos és torkaszakadtából üvöltés nincs. Vannak nehezebb pillanatok, de ilyen amit leírsz, nincs.
2021. dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem később ordított torka szakadtabol és órákig. Meg most is van, de legalább már nem órákig tart.
2021. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, egész kiegyensúlyozott gyerekem van. De persze volt már rá példa, talán kétszer fordult elő nagyobb hiszti.
2021. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!