Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az utóbbi 1 hónapban 21...

Az utóbbi 1 hónapban 21 hónapos lányom minden esti elalvás előtt torkaszakadtából ordít. Miért? Magára hagytam 3 napig, azóta még rosszabb, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés

nappal egyszer alszik, biztos, hogy fáradt.

egyszerűen folyton apát hívja és ordít, ordít, magán kívül van. Apa vagy én bemegyünk kétszer-háromszor 5-10 perces szünetek után, és folytatja. Nem vagyunk idegesek, akkor is ordít, ha simogatom az arcát, miközben fekszik.


az apjáért teljesen oda van, minden csak tőle fogad el. Engem elutasít teljesen. Lehet köze ehhez? 3 napig kórházban voltam a nagyobbik gyermekemmel, lehet ez az oka? mondjuk előtte is ordított, de nem ennyire, mint most .(


2015. júl. 27. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy szobában alszanak a testvérével, ő meg csendben van.
2015. júl. 27. 21:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit észrevettem, hogy apával éli meg a szeparációt. Mindig csak vele akar lenni, mintha beleszeretett volna, ha értitek.
2015. júl. 27. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen időszakok - megpróbálnék odabújni v. felvenni, ha úgy jobb, semmiképp nem hagynám sírni. Napközben is sokat játszani-mesélni stb. egy darabig; hamar jobb lesz, ha megérzi, mennyire szereted te is őt (úgy értem: az ő szeretet-nyelvén).

Kisfiam pár hónaposan akkor csinálta ezt, ha mi voltunk (akár tudat alatt is) idegesek --- öleltem, sokára hagyta abba. Érzékenyebb most is ezekre.

Nem egyszerű helyzet --- kitartás! Kérdezd meg, szeretne-e valamit (ha már beszél), énekelj neki....és ne hagyd magára így. Attól csak még jobban egyedül érzi magát...:(

2015. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet?
2015. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!