Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szintén nem evett húst...

Akinek szintén nem evett húst a gyereke, milyen vitamint adtatok neki?

Figyelt kérdés
Főleg márkára vagyok kíváncsi, mi az ami nektek bevált.

2021. dec. 5. 08:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
A tofuban sok az ösztrogén, gyereknek nem adnám.
2021. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
#11 fitoösztrogén van benne, nem lesz semmi baja a gyereknek (ha csak nem nyom be 10 tömbbel). Nem szól bele a szervezet hormonjaiba, ellentétben pl. a tejtermékkel. Régi tévhit ez, sajnos még sokan rosszul tudják.
2021. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor Kínába is nagy probléma lenne. Ott folyamatosan fogyasztanak szója termékeket. Szójatej, szójaszósz, tofu…
2021. dec. 5. 11:54
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

#13 a szója nagyon allergén, azért nem ajánlják 6 év alatt.

Az ázsiaiaknál kevésbé jellemző, nekik a tej megemésztése okoz gondott.

2021. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy halat eszik, akkor még B12 se kell feltétlenül. Szerintem rendben van, ha nem szereti hát nem szereti.
2021. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Elég extrém ötlet, de kóstolt már nyers húst? Természetesen a biztonságosan fogyasztható nyers húsra gondolok, mint a tatárbifsztek, lazacos sushi, sózott nyers hering. Én pont így vagyok, mint a lányod, hogy tejet és tejtermékeket nem fogyaszthatok, imádom a nyers zöldségeket, de a húst (hőkezelve) nem szeretem. Talán egy próbát megér. Bár azért előtte konzultálj egy gyerekorvossal, hogy ezeket eheti-e már, nem láttam hány éves. (Én ezeket kb 4 éves korom óta eszem)
2021. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Én azt is megpróbálnám, hogy étteremből rendelnék X fajta húst, lehet, hogy csak szarul főzök.
2021. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jól főzök. De ha más nem a férjem biztos, mivel ő szakács. :D
2021. dec. 6. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!