Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan három éves kisfiam nem...

Lassan három éves kisfiam nem szeret rajzolni se színezni se kirakozni, ami kicsit érdekli az a gyurma de az sem hosszú ideig. Ez gond lehet? Hogyan tudnám fejleszteni ezen a területen? Sajnos egyáltalán nem köti le.

Figyelt kérdés
Egyébként szerepjatekot játszik általában. Eladós. Telefonal. Autókkal játszik és elkepzeli szituációkat. Ilyesmi

2021. dec. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Te mennyit színezel, rajzolsz és gyurmázol ? A gyerekeknek is lehet ízlése. Nem mindet érdeklik a művészi dolgok. Valószínűleg műszaki beállítottsága van. Én sosem vettem részt például éneklésben, táncolásban, mert mindig is leszartam. Nem lettem ettől kevesebb. Attól sem lesz senki az, ha nem tud szépen rajzolni.
2021. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A fiam is ilyen.
2021. dec. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráér. Akkor aggódj, ha 5 éves kora körül sem akar rajzolni. Akkor már a suli miatt kell. Előtte nem probléma.
2021. dec. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom nem szeretett rajzolni, gyurmázni, gyöngyöt fűzni és babázni sem. Imádta a kisautókat, a betűket és 4 éves korában már olvasott és táblán bármilyen szót/ami az ő értelmi szintjének megfelelt pl. dobókocka/ kirakott.

Mi nem erőltettünk neki semmit.

2021. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd fogja érdekelni! Nincs még 3 éves...ne aggódj! :)
2021. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos hogy fogja érdekelni. Az én fiam lassan 4, de nem szeret sem rajzolni sem színezni. A kirakós sem izgatja. Viszont cserébe úgy összerakni egy 6 éveseknek való vasúti pályát mint a pinty. Nem érdekelhet mindenkit ugyanaz.
2021. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell aggódni. Az én kisfiam is már majdnem 5 éves kora körül kezdett rajzolni. A kislányom meg már 2 évesen felismerhető dolgokat rajzolt. Másfél év van köztük, most 6 éves a fiam és már az egyik legjobb rajzos az oviban.
2021. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!