Gyurma 5 évesnek?

Figyelt kérdés

A kisfiam ki találta, hogy ő Télapótól gyurmát szeretne, a kérése igen meglepő, mert kisebb korában sem igazán érdekelte.

Na, de most az oviban elő vették a gyurmákat, hogy rosszabb lett az idő, ugye nincs kinti játék, és teljesen be van zsongva érte.


Azóta már beszereztem pár ilyen tégelyes gyurmát, de mondja, hogy még és olyanokat emleget amivel csinálni lehet...


És nézegettem a PlayDoh-nak a készítőit, lehetőségek tárháza van.... na de milyet?


Melyik az, ami meg is éri, tudja használni, nem a leggagyibb?


Valószínűleg, ez csak egy gyors fellángolás, tehát ilyen sok ezres tételekbe nem szeretnék beruházni, de legyen meg a vágya...

Végülis úgy is be leszünk zárva, legalább egy plusz dolog 🙂


2020. nov. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Hogy őszine legyek, nekünk a leggagyibb (pepco 300ftos) gyurma jött be a legjobban.

Az nem szárad ki ha kint hagyja stb.

A PlayDoh ból használja a formákat, de leginkább a nyujtófa a leghasznosabb belőle

2020. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A play doh nagyon hamar kiszáradt. Van egy putty peeps nevű gyurma a játékboltokban az nem szárad ki nekünk bevált
2020. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi is a pepcosat szeretjük a legjobban. Nagyon jó minőségű és még az illata is nagyon jó. A play doh nekem nagyon büdös és nagyon hamar kiszárad. Volt olyan is, hogy a sok ezer forintos gyurma készletben “romlottak” voltak a gyurmák. Ilyen gusztustalan folyós, ragacsos állaga volt.
2020. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem sok értelme van azoknak a készleteknek, pár forma, nyujtofa, más nem kell a gyurmázáshoz, főleg ha nem is érdekli nagyon.
2020. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk kb 15-20 szín van a Play Doh gyurmából. Férjem öccse hozta Skóciából.

Van hozzá fagyinyomó és tésztadaráló is különböző előtétekkel.

Mivel mindig együtt gyurmázunk a lányommal, nem szárad ki, mert elpakoljuk.


A kiszáradás csak ott gond, ahol kint hagyják!


Mi a színeket sem keverjük össze, így tanítottam a lányomnak (4.5 éves) .

1 éve van meg, semmi baja nincs!!

Nem baj, hogy levegőn száradó, ha játék után el van rakva.

2020. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindenféle PlayDoh-s szett. A gyerekeim egyikkel sem játszanak annyit, mint a Scentos Bolondos Gyurmakalapács készlettel. Semmi extra nincs benne, de az ikreim kedvence lett.
2020. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Én most az 5 évesemnek a sima színes iskolai gyurmát vettem. Keményebb, részletesebben formázható. Azért döntöttem így, mert a kezét, finommotorikát sokkal jobban fejleszti, edzi a kéz és az ujjak izmait.

(De ha gyurmanyomóba szeretnéd tenni, ahhoz túl kemény.)

Ha a puhábból vennél, szerintem az olcsóbb is teljesen jó, én nem érzékeltem különbséget, csak az illata más a márkáknak.

2020. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!