Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy majdnem 2 évesnek jó...

Egy majdnem 2 évesnek jó ajándék lehet egy távirányítós kisautó, tud már vele játszani?

Figyelt kérdés
2-6 éveseknek való játék, a távirányítón 2 nagy gomb van, ő megérti már, hogy azokat nyomni kell? Tetszeni biztos tetszene neki, csak nem tudom, hogy tudná-e már használni :D

2021. dec. 16. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért nem játszik a fejlesztős játékaival, mert túl sok van neki belőlük, nem tud választani, vagy azért, mert a korához képest előrébb van a játék, mint ami neki kellene.

Ilyen nyomkodósat szerintem se vegyél, ez csak az idő előtti okostelefonokhoz, azok nyomkodásához egész nap fogja hozzásegíteni.És erre nincs szükség. Vegyél neki inkább építőkockát, vagy olyan fából készült madarat, ami verdes a szárnyaival, amikor tolja. Vannak ilyen fajátékokat áruló boltok.

2021. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Vannak már építőkockái és olyan tologatós fa cucca is. Nem az én gyerekem, majd a szülei foglalkoznak a fejlesztésével, ez nem az én dolgom :D Szerintem tökmindegy, hogy egy rokontól mit kap, amíg örül neki, úgyis a szülei döntik majd el, hogy mennyit engedik játszani vele. Nem lesz a gyerek visszamaradott, ha napi 20 percet távirányítós autóval játszik. Amúgy végül mást vettem neki.
2021. dec. 18. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!