Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan szülőktől kérdeznem,...

Olyan szülőktől kérdeznem, akik tudatosan nem adnak cukrot a gyereknek! Nálatok mi lesz a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés
Elsősorban a süteményekre gondolok, de főmenü is érdekelne.
2021. dec. 22. 15:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Zöldségleves, rántott szejtán, krumpli, kukorica, rizs, tojássaláta lesz.

Deszertnek mézeskalács (méz és cukor nélkül), bejgli (van cukormentes bejglije a Jókenyérnek).

2021. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Mi az istennek csinál vki MEZESkalacsot ha nem eszik mézet. Egyetek inkább füvet. Csóri gyerek.
2021. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Én csináltam bejglit, a tésztába nem tettem cukrot, a töltelékbe meg datolyát raktam.
2021. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Nincs a méz nélküli kaláccsal semmi baj, de az nekem is szemet szúrt, hogy akkor ne hívjuk már mézeskalácsnak, az attól mézeskalács, hogy méz van benne 😃 Mintha a bögre tejre azt mondanám, hogy kakaó, kakaópor nélkül...
2021. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Akkor szúrja a szemed. Szerinted mennyire érdekel?
2021. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
8%
Google a barátod.
2021. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a cukorra is allergiás azért van tiltva tőle 🤦🤦 Meghalok hogy egyesek ennyire túlzásba esnek ezzel a cukor dologgal. Mi baja lesz ha egy évben egyszer eszik egy kis cukros sütit? Nem tömény cukrot. Csak sütit
2021. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
Miért érzed úgy, hogy magyarázattal tartozik neked bárki is a döntései után? Mindenki azt ad enni a gyerekének, amit akar, amíg rendesen táplálja, senkinek semmi köze hozzá.
2021. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%

Banannal, datolyafal édesítve barmit.

En zserbot csinalok, a tesztajaba soha nem raktam cukrot, lekvárt csak cukormentest eszünk eleve, a dió datolyaval ízesítve.

2021. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%

A főmenü: sültek, grillezett zöldségek, krumplisaláta, halászlé, csak a szokásos ünnepi vacsora, nem gondoljuk túl.


Sütiből meg nem kap a gyerek, a gyümölcsöt úgyis szívesebben eszi, szóval kap mandarint, narancsot, banánt. Ez van, mi ilyen szívtelen szülők vagyunk. Én nem sütök itthon, vendégségben meg mire eljutunk a desszertig már dugig van mindenki és nem hiányzik az a mézes-krémes, a gyerek meg amúgy is már rég a szobában játszik, nem érdeklik a sütik.

3 éves, amúgy az oviban kap édességet, szóval ezt nem tudom elkerülni, de itthon sosem hiányolja és valahogy nekünk sem hiányzik az életünkből.

2021. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!