Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan dekorálhatnám ki a...

Hogyan dekorálhatnám ki a szobát kislányom szulinapi bulijára? Tudtok erre linket vagy van fényképetek, hogy ti hogyan díszítették ki a lakást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell túlbonyolítani a dolgot, LUFI! LUFI! LUFI!!!

Látványos dekoráció, tök jól feldobja a szobát, a gyerekek imádják!

2010. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,vettem lufikat meg szerpentint vagy hogy is hívják,de nem nagyon tudom,hogy hogyan rakjam fel szépen,azért gondoltam,hogy megnézném,hogy más hogyan csinálja/csinálta.
2010. szept. 9. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak a szobában a plafonhoz közel rögzítési lehetőségek (polc, szekrény teteje, függönykarnis) akkor ezek között feszíts ki valamilyen zsinórt keresztbe-kasul, és erre akaszd fel a lufikat. Közöttük meg lelógathatod a szerpentineket. Szerintem ez elég bulis és vidám hangulatot ad. Pár lufit pedig nyugodtan hagyj csak a szőnyegen, azzal játszhatnak a gyerekek, nem egyből a dekorációt akarják majd szétszedni.
2010. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni! Jó szórakozást :)!

2010. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!