Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekorálhatnám ki a...

Hogyan dekorálhatnám ki a szobám? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

A tesómmal osztozunk egy kisebb szobán, "L" alakú a szoba.

Van benne egy 3 ajtós ruhásszekrény, egy 2 ajtós ruhásszekrény, mindez az ajtó mellet. Szembe velük van egy kis fehér szekrény amin a nyuszim ketrece van. Mögötte van az emeletes ágyunk. Azután egy könyvespolc, ami mellet egy másik fehér szekrény is van. Vele szemben az íróasztal. Az ággyal szemben pedig a TV és a TV-állvány. :/ Nagyon nem szeretem ezt a szobát! Unalmas, zsúfolt... borzalmas.

Van egy pár kérdésem:

1, A falak narancssárgák, a bútorok fehérek és az ajtó is.

A narancshoz milyen szín harmonizál? (Nagyon szeretem az élénk rózsaszínt).

2, Mivel dobhatnám föl?

3, Esetleg milyen bútorokat vehetnénk vagy tehetnénk ki a szobából hogy kényelmesebb legyen?

Bármi jöhet! Előre is Köszy!

13/L


2011. aug. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Dekor matricával vagy kézzal festett virágokkal,pillangókkal stb fel lehetne dobni. A rózsaszín megy a narancshoz szerintem :) Nekem a szobám is olyan,csak még zölddel kombinálva. Ha esetleg bútor cserét szeretnél akkor kiegészítőket,bútorokat lehet akár használtan is venni,vannak nagyon jó kiegészítők,bútorok amik nem is drágák.De ha bútor cserére nincs pénz,akár azokat is ki dekorálhatnád,festéssel vagy matricával. Pár virággal,dekor anyaggal is fellehet dobni.A szoba elrendezését illetően,sajna én nem tudom ebből,hogy mekkora a szoba,mennyi hely van,de azzal ha tudnátok csökkenteni a szekrények számán,sok helyet lehetne nyerni.
2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szobám nekem is narancssárga. Drapp ágytakaró, narancssárga díszpárnák, organza terítők, gyertyák, vázák.

Az ágytakaró, a párnák, gyertyák és vázák Ikeásak.

A terítőket úgy kaptam :)


Ha adott a fal és a bútorok színe, akkor is könnyű feldobni a szobát. Apró kiegészítőkkel nagyon otthonossá lehet tenni.

2011. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tapétára is lehet rakni falmatricát?
2011. aug. 11. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
igen lehet :)
2011. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszy szépen!
2011. aug. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!