Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másodikos kislányom hármas...

Másodikos kislányom hármas négyes tanuló .milyen módszerrel tudom fejleszteni vagy bármi ?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy neki minden tantárgy . Egyszerű 4 soros vers gondot okoz neki , amit az ikertestvére 5 perc alatt megtanul kb . Egyébként ovis dalokat , verseket is rettentően nehezen tanulta meg , es sokszor nem is pontosan .

Matematikából ha pl a hármas szorzót megtanulja , másnap tanulják a négyest , akkor amit addig tudott a hármasról elfelejti .

Hiába mondjuk el neki mindig , hogy 2013 ebbe a hónapba ezen a napon született , ezt sem tudja megtanulni .sokszor szeretném azt hinni , hogy ezt direkt csinálja , de sajnos nem .

Nagyon sok ilyen példa van , làtom , hogy probléma van , tanárnő azt mondta nincs semmi baj , egyszerűen bele kell jönnie még , es sokat gyakorolni vele . De szerintem ez ilyen szinten nem normális màr . Félek ,hogy valami baj van vele ! Van más is akinek a gyereke annak ellenére , hogy rengeteget foglalkozik vele ennyire gyenge a tanulásba ?

Magatartása rendbe van , kisangyal , aranyos , kedves , jószívű.



2022. febr. 4. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem lehet elfogadni, hogy ő ennyire képes?
2022. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg van a gyermekednek egy tanulási nehézsége..

Vidd el méresd fel, akkor fogod tudni milyen foglalkozással lehet fejleszteni.

2022. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Magánúton vidd. De én azért azt gondolom, hogy a tanítónő meg tudja ítélni. Majd beérik.
2022. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nincs vele baj, ő ennyire képes! A gyerekek nem egyformák!

Hiába tanulsz vele állandóan, nem fog jobb lenni a helyzet, ha ő csak ennyire képes.

Nálunk pont fordítva van.Az én lányom is 2.os, olyan az agya mint egy szivacs. Nem szoktunk vele sokat tanulni,sőt,és kitünő tanuló,mert ilyen képességű! El kell fogadni akármilyen is!

2022. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyilván elfogadom őt , úgy ahogy van , szeretem , imádom . De ! Pont ezért szeretnék rajta segíteni , mert látom , hogy nem teljesen oké a helyzet . És jó lenne olvasni olyat , hogy van más is hasonló helyzetbe . Jobban bele látni ,hogy milyen lehetőségeink vannak .
2022. febr. 4. 15:46
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Könnyű ezt mondani olyannak, akinek a gyereke jó tanuló…

Amit itt a kérdező leírt, azért nem általános


Én mennék tovább ezzel, szakemberekhez, az tuti.

2022. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is vinném szakamberhez. Az hogy a szülinapját sem tudja megjegyezni nem normális.
2022. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

4, gratulálok.

A te gyereked hülye, igaza az enyém zseni, dehát biztos nincs itt semmi gond.

Tapintat, együttérzés.

2022. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Látszólag nincs összefüggés, de TSMT torna, falmászás, irányított trambulinozás, ami segíthet.
2022. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

4 # 🤦‍♀️ tudod ott ahol a gyereknek ennyire rossz a memóriája, nehezen jegyez meg bármit, ott azért nem szimpla "ennyire képes csak a gyerek" fogadd el helyzet van.

Üdv sni-s gyerek szülője..

2022. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!