Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évessel kb mennyi időt...

2,5 évessel kb mennyi időt lehet eltölteni a Tropicariumban?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 órát terveztünk be. Ez elég rá? Esetleg sok? Kevés? Aki ilyen korú gyerekkel volt, mi volt a tapasztalat? Nyilván nem fogjunk minden egyes akvárium melletti táblát elolvasni és megbeszélni
2022. febr. 6. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha elolvasol minden táblát akkor sem két óra a tropicarium. Nagyon kicsi az egész terület és borzasztóan sokan vannak. De lányom a mai napig emlegeti, hogy átúszott felette a cápa, pedig másfél éve voltunk ott.
2022. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még az merült fel, hogy van-e bent pelenkázó a mosdóban vagy esetleg baba-mama szoba (4 hónapos pici is lesz velünk)
2022. febr. 6. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem tudom van-e pelenkázó. De hogy nagyon gyorsan végig lehet járni az biztos.

Valahogy úgy alakult, hogy én nem voltam sosem, annak ellenére, hogy 20 percre lakom tőle. Két hete voltunk a 3 éves fiammal és bár tény, hogy végig szaladt az egészen, akkor is meglepően kicsi az egész. Szóval két óra simán elég rá, még bámészkodóbb gyerekkel is.

2022. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekli, megáll csodálni az állatokat akkor akár kevés is lehet rá ennyi idő, de 30 perc alatt is végig lehet robogni rajta. Ha elfáradt le lehet ülni a vége előtt, egy nagy akvárium fal előtt (a cső után), pihenés-evés után pedig akár vissza lehet menni az elejére. Érdemes megnézni indulás előtt, mikor van etetés vagy hasonló program.

A mosdó kialakítását nem tudom, nem voltunk benne.

2022. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek vagy 20 percet nézegették a tengerimalacokat.. 2 óra így is bőven elég.
2022. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
100%

Van babamama szoba, ott mellette, a folyosón lévő mosdóban. 2 óra bőven elég, még egy ebéd vagy vmi nasizás is belefér fent az éttermeknél.

Van egy játszóház is a Camponaban, de pont 2,5 évesnek nem az igazi szerintem és eleg lepusztult is lett.

2022. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idős volt a lányom, amikor voltunk. Max egy óráig tartott úgy hogy gyakorlatilag mindent részletesen végig néztünk. A Campona-ban van pelenkázó helység. Játszóhàz is, de az nem neki való, nem is mentünk be.
2022. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. febr. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!