Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, aki babakocsival...

Van valaki, aki babakocsival megjárta a Tropicariumot?

Figyelt kérdés
Látom a honlapon információként, hogy babakocsival is megtekinthető, de érdekelne olyan véleménye, aki ezt tényleg meg is tette. Gondolok itt arra, hogy mennyire lehet vele haladni az esetleges tömegben, van-e elég hely kerülgetni egymást, vagy végig csúnyán néz rám mindenki, hogy feltartom a nézelődőket? Mennyire kivitelezhető ez?
2018. dec. 11. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tömeg a baj, hanem hogy minden látványosság magasan van és nem lát a gyerek. Mi vittünk babakocsit, tök jó volt a táskáknak meg a kabátoknak, de a kislányunkat kézben vittük. 😊
2018. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyan ez a véleményem mint az elsőnek. Nem lát a baba semmit. Egy gordozóval jobban jártok sztem.
2018. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából a nagyobbik miatt mennénk, majdnem 3 éves, csak hát akkor már a 10 hónaposat sem hagynám itthon. :D Nem számítok rá, hogy Őt érdekelni fogja, meg sajnos a hurcit se nagyon szereti, ezért gondoltam a babakocsira. Természetesen ha érdekli, kivesszük, hogy nézelődhessen, ahogy az első válaszoló írta.
2018. dec. 11. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ikerkocsival voltunk, szintén a nagyobb miatt. Elfértünk, nem volt gond.
2018. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha napközben mentek és nem csúcsidőszakban (iskolai szünetek), akkor nem igazán lesz tömeg. Babakocsival el lehet férni, a 10 hónapost pedig valóban nem nagyon fogja meghatni a dolog, de azért az alagútra lehet, hogy ő is rácsodálkozik majd :)
2018. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem babakocsival mentem,de hétvégén mentünk, az eleje még oké ,de ott a cápás résznél mindenki megáll persze nézelődni fotózni,nem lehet bejutni,nagyon bunkón bántak a babakocsissal aki ott volt, úgy kellett utat törnie de a telefonból egyikse nézett fel hogy elengedjék. Ott brutál tömeg volt.
2018. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bem biztos, hogy nem érdekli, a kislányom már 3 hónaposan is mosolygott a halakra. Mikor újra elmentünk, 10 és fél hónapos volt, 1-2 akváriumnál percekig mutogatta a halakat. 😄
2018. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!