Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor érdemes elkezdeni a...

Mikor érdemes elkezdeni a bilire szoktatàst?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már jelzi valahogy, hogy pisilnie kell. (Szól vagy elbújik, utólag mutatja a pelust hogy ott a pisi, stb.)
2022. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam kb amióta jár elbújik, majd jön, hogy vegyem ki. 3 lesz tavasszal így kerdezi is hova bújjon, de ha mondom, hogy wc re mindja, hogy nem kakilok wcbe, pedig nyáron volt, hogy hajlandó volt.

Majd ha szól, unokatesó velw egy idős 1 hónapja úgy kelt fel, hogy nem kért pelenkát, azóta szobatiszta.

Bölcsödei nevelő vagyok, sok esetben van hogy a gyetek már nem kér pelust egyik napról a másikra, náluk ritka a baleset, ahol a szülő gondolja úgy hogy itt az idő, hónapokig van szenvedés.

2022. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segitetettek!
2022. febr. 10. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes már hamar "kínálgatni". Nekem a 4 hóssal volt praktikus elkezdeni, mert a reggeli első pisit nem bírta el a pelenka. Ezért azonnal fölveszem, mikor felébred, pelus le, és a súlyát tartva a bilire "ültetem". Általában belepisil, így se árvíz nincs, se baleset pelenkázás közben. Abban bízom, hogy ha eljön az idő, így könnyebb is lesz elhagyni a pelenkát.
2022. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves kortól szerintem kezdeni kellene mindenkinek, hogy ne a dackorszak közepén szenvedjenek vele.
2022. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!