Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeked evett...

2 év körüli gyermeked evett már csokit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát persze ... -mamák- de csak jó minőségü csokit engedek hogy adjanak - milka, kinder max. ilyet még hogy boci -


tejbevonó cuccok nem jönnek át a küszöbön.

2010. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig azt mondtuk, hogy mi nem fogjuk a gyermekünket csokival tömni. Aztán kb. 16 hónapos volt, mikor anyukám adott neki egy kis csokit (Mikulásra) és a gyerek mikor megkóstolta, ragyogó arccal kezdte majszolni. :) Nincs mindennap csoki, de azért már néha szokott kapni.
2010. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Evett, de szerencsére nem nagyon van oda érte. Inkább a tejszeletet szereti.
2010. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha kap vagy 1-2 kocka Milkát, vagy egy Kinder csokit.
2010. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, pedig én is úgy voltam vele, hogy csokit, cukrot nem...


Érdekesség!!!


Épp a minap beszéltem egy gyerekfogász ismerősömmel. Azt mondta, hogy a csoki sokkal kevésbé káros a fogakra mint a ropi, keksz, kuki, stb., mert a csokit miután megeszi leolvad a fogról, míg a kekszfélék beleragadnak és így kezdik el rontani azokat. Én meglepődtem.


Nyilván nem fogom ezekután sem csokival tömni a kislányomat, viszont mostmár néha 1-1 kockát adok neki, de én is csak jófajta csokikat.


JA, és most kezdtük a bölcsit, minden agyon van cukrozva nekik :( (édes kakaó, tejeskávé, karamellástej, szörpök, az ebédhez a sütemény még jól meg is volt porcukrozva...)

2010. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn szeretem a csokit nagyon:) 23 hós, mostanában van,hogy beleharap,eddig nem kèrte soha. Mivel nem ezt eszi pl ebèdre vagy uzsira, eheti,ha èpp szeretne egy kicsit.
2010. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze!!!!De fura kérdés....
2010. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves és már igen. Inkább csoki, mint cukor, édes cukros löttyök, chipsek.
2010. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!