Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis termetű elsős gyereked...

Kis termetű elsős gyereked hogyan wczik suliban? Nyilvános wcre, aki kistermetű, hogyan ül rá, hajol rá, hogy ne kapjon el semmit? Azért az nem ugyanaz mint oviban...

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 12:12
 1/8 NTBS ***** válasza:
75%
Ugyanúgy mint a többi gyerek.
2022. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted a szülők ott laknak a suli wc-ben ? Honnan tudjuk hogy ül rá a gyerek ? Ők iskolában vannak, mi meg otthon. Egyikünk sem Superman.
2022. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Alsó tagozat nekünk külön épületben volt mint a felső. Ott még nagyon nagyon kulturált wc-k voltak, szerintem kb minden tanítási óra alatt végigtakarították, nem kellett ilyesmin aggódni, mint fölé hajolgatás stb. De lehet venni kis felületfertőtlenítő sprét és megtanítani a gyereket, hogy hogyan használja és ne érezze rosszul magát ha emiatt több időt lesz bent. Egy nem összepisilt wc-re elég.
2022. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A hármas módszere működhet. Egy próbát mindenesetre megér.
2022. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez engem is érdekelne. Arra emlékszem, hogy nalunk általános iskolában még gyerekwc volt az alsós szárnyban és nem volt kihívás ráülni és kezdetben simán rá is ültünk, nem törölgettük. De egyrészt nem tudom, hogy a gyerek iskolájában hogy van, mert nem lehet bemenni,

másrészt hiába magyarázom, szerintem nem fog eszébe jutni törölgetni. Most lesz elsős.

2022. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg a fertőzéseket nem akkor kapod el, mikor ráülsz, hanem a kezedről, mikor törölsz. Az ülőkéhez a combod ér, max. bőrgombát kaphatsz úgy. Szóval arra tanítsd, hogy előtte is kell kézmosás.
2022. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A hogyant nem tudom.. Egyszer jártam az elsos lanyomek mosdojaban és azonnal kifordultam, olyan undorító volt! Koszos, büdös, papir és szappan nuku!! Csak imadkozom hogy ne kapjon el semmit...
2022. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes téma


Az enyém még csak 3 èves de a gyerekwc-re is fel kell rakni..szóval idővel aktuàlis lesz.

2022. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!